“Немає значення, хто з якої команди” – Владислав Мангер

12.10.2016

IMG_8665

Сьогодні, 12 жовтня, голова обласної ради Владислав Мангер та депутати облради від Генічеського району взяли участь у роботі XVI сесії Генічеської районної ради. На розгляд депутатського корпусу було винесено більше 20 питань Порядку денного.

Зокрема, про внесення доповнень до Програми економічного, соціального та культурного розвитку Генічеського району на 2016 рік, внесення змін до районного бюджету. Також, депутати проголосували за питання про звернення до народного депутата України Сергія Хланя щодо стану реформування і перспективи розвитку органів юстиції та питання надання дозволу на розміщення меморіальних дошок на будівлях шкіл у Генічеську.

Участь у засіданні взяли 24 депутати районної ради, представники райдержадміністрації. Вони схвально відгукнулись про участь у сесії керівництва обласної ради. “Останній раз керівництво облдержадміністрації та облради на сесії райради були давно,” – сказав, відкриваючи сесію, Андрій Євстратов, голова Генічеської районної ради.

Як відзначив під час свого виступу голова облради, він запровадив поїздки по районах області, бо не можна побачити, що насправді відбувається в районах, тільки читаючи довідки та папірці.

В.Мангер закликав депутатів від різних політичних сил працювати разом на благо громади. “Сьогодні немає значення, хто з якої команди – Солідарності чи Батьківщини. Тому що нас обрали люди для того, щоб ми підтримали належний рівень життя громад”, – зауважив у своєму виступі перед депутатами районної ради Владислав Мангер.

Під час виступу голова облради звернув увагу на питання газопостачання Генічеського району. Він нагадав, що минулої зими надзвичайна ситуація з газопостачанням у Генічеську була вирішена завдяки втручанню Президента України, Кабміну.

“Ми відпрацьовували це питання спільно з облдержадміністрацією, запрошували А.Зангієва (голова правління ПАТ “Херсонгаз” – ред.). Питання під контролем Кабміну, адміністрації. Ніхто не залишить Генічеськ, який є форпостом України, сам-на-сам з цією проблемою. Ви – наше обличчя, ви – наша передова, і питаннями Генічеська ми будемо займатися першочергово”, – сказав В.Мангер.

“У нас з Андрієм Анатолійовичем (Гордєєвим – ред.) повне порозуміння з питань розвитку області, з питань розвитку громади”, – також, підкреслив голова облради.

Він акцентував увагу на інвестпроектах, що були презентовані на Міжнародному інвестиційному форумі “Таврійські горизонти” і які планують реалізувати саме на Херсонщині. Зокрема, проект з побудови компанією “Нібулон” у районі великого перевантажувального терміналу, цим проектом особисто опікується голова облдержадміністрації А.Гордєєв. “Якщо буде термінал – буде інфраструктура, будуть робочі місця”, – відзначив В.Мангер.

Він також повідомив, що відвідав сьогодні Клініку відновного лікування «Міжнародний реабілітаційний центр В.І.Козявкіна», і акцентував увагу на важливості завершення реалізації цього проекту для подальшого розвитку району. “Я впевнений, що і голова облдержадміністрації, і депутатський корпус будуть підтримувати реалізацію проекту”, – зазначив В.Мангер.

Він також запевнив, що з бюджету області виділятимуться кошти на потреби району. “Що стосується бюджету області, то будемо виділяти, допомагати, контролювати. Давайте разом працювати”, – закликав голова облради депутатів районної ради.

В.Мангер повідомив, що Департамент охорони здоров’я облдержадміністрації розробив програму, що передбачає безкоштовну первинну медичну діагностику у всіх медичних закладах області. “На це будуть виділені кошти з обласного бюджету, і будуть проконтрольовані”, – сказав голова облради.

Також він повідомив про програму здешевлення ліків у комунальних аптеках для пенсіонерів та воїнів АТО. “Ліки для пенсіонерів та учасників АТО будуть по ціні, нижчій від собівартості. Дотування відбуватиметься за рахунок обласного бюджету”, – сказав В.Мангер.
“У нас третина населення області – пенсіонери, і ми повинні про них потурбуватися”, – пояснив голова обласної ради.

Він наголосив, що для розвитку сільського господарства області важливе питання розвитку зрошення. Програмою розвитку зрошення на півдні України опікуються народні депутати. Дуже важливо, щоб система зрошення, магістральні канали залишились у державній власності, щоб держава контролювала процеси зрошення, акцентував увагу В.Мангер. “Якщо ця програма буде прийнята, Світовий банк готовий інвестувати” – зазначив голова облради.

Депутати районної ради поставили голові облради запитання щодо можливості ремонту доріг до курортних зон, населених пунктів, про організацію перевізниками автобусних маршрутів до сіл, про ситуацію з медичним обслуговуванням.

Вони звернули увагу на ефективність роботи КП база відпочинку “Арабатська Стрілка”. За словами В.Мангера, депутати облради працювали з цього питання і за 9 місяців 2016 року прибуток КП перевищив показник за відповідний період минулого року у 2,2 рази. В.Мангер запевнив депутатів райради, що конкурс на посаду керівника бази відпочинку буде проведено прозоро, за участю представників району.

«Будемо працювати лише відкрито, по іншому не буде”, – каже голова облради.