Перелік об’єднаних територіальних громад Херсонської області станом на 01.01.2018

 

Назва об’єднаної територіальної громади Ради що увійшли до складу об’єднаної територіальної
громади
Голова громади
1 Асканія-Нова селищна об’єднана територіальна громада (Чаплинський район)

http://askaniya-nova.gromada.org.ua/

Асканія-Нова

Маркеєвська

Віталій

Каземирович Свінціцьки

2 Бехтерська сільська об’єднана територіальна громада

(Голопристанський район)

Бехтерська

Олексіївська

Бурак

Михайло Іванови

3 Білозерська селищна об’єднана територіальна громада (Білозерський район) Білозерська

Надеждівська

Томинобалківська

Чередник Антоніна Іванівна
4 Борозенська сільська об’єднана територіальна громада (Великоолександрівський район) Борозенська

Новокубанська

Чарівненська

Кузьміна

Галина Луківна

5 Великокопанівська сільська об’єднана територіальна громада (Олешківський район)

https://vkopanivska-gromada.gov.ua/

Великокопанівська

Абрикосівська

Костенко

Валентина Дмитрівна

6 Виноградівська сільська об’єднана територіальна громада

(Олешківський район)

http://vynogradivska-gromada.gov.ua/

Виноградівська

Тарасівська

Брилівська

Шматенко

Сергій Вілійович

7 Високопільська селищна об’єднана територіальна громада (Високопільський район)

http://kronau.in.ua/index.php?option=com_content&view=frontpage&Itemid=2

Високопільська

Малошестірнянська

Нововознесенська

Застава

Руслан Миколайович

8 Гладківська сільська об’єднана територіальна громада (Голопристанський

район)

Гладківська

Таврійська

Форощук

Олександр Володимирович

9 Горностаївська селищна об’єднана територіальна громада (Горностаївський район)

http://gornostaivska-gromada.gov.ua/

Горностаївська

Заводівська

Маринська

Ольгинська

Червоноблагодатненська

Козаче-Лагерська

Славненська

Великоблаговіщенська

Ляхно

Дмитро Валерійович

10 Долматівська сільська об’єднана територіальна громада (Голопристанський район) Долматівка

Добропілля

Нововолодимирівка

Шиліна

Лариса Миколаївна

11 Зеленопідська сільська об’єднана територіальна громада

(Каховський район)

http://zelenopidska.gromada.org.ua/

 

Червоноперекопська

Дмитрівська

Слобідська.

Лобунько

Галина Павлівна

12 Іванівська селищна об’єднана територіальна громада (Іванівський район)

https://ivanivska-silska-rada.gov.ua/

Іванівська

Новомиколаївська

Шотівська

Трохимівська

Балашівська

Благодатненська

Нововасилівська

Воскресенська

Новосеменівська

Дебелий

Віктор Олексійович

13 Каланчацька селищна об’єднана територіальна громада (Каланчацький район)

http://kalanchacka-gromada.gov.ua/

Каланчацька

Новокиївська

Новопавлівська

Гаврилівська

Олександрівська

Привільська

Роздольненська

Зінчук

Володимир Калинович

14 Костянтинівська сільська об’єднана територіальна громада (Горностаївський район) Дубівська

Костянтинівська

Антонівська

Червонополянська

Каїрська сільська рада не визначилась щодо входження до будь-якої об’єднаної територіальної громади

Кільдеров
Олексій Володимирович
15 Кочубеївська сільська об’єднана територіальна громада (Горностаївський район)

http://kochubeevska-gromada.com.ua/page/2/

Кочубеївська

Заградівська

Пригір’ївська

Орлівська

Дударь

Іван Іванович

16 Любимівська селищна об’єднана територіальна громада (Каховський район)

https://lubimivka.silrada.org

Любимівська

Василівська

Каїрська(Горностаївський район)

Коновалов
Сергій Васильович
17 Мирненська селищна об’єднана територіальна громада (Каланчацький район)

http://myrnenska.gromada.org.ua/

Мирненська

Червоночабанська

Сучок
Андрій Миколайович
18 Музиківська сільська об’єднана територіальна громада (Білозерський район)

http://muz-rada.com.ua/

Музиківська

Східненська

Лейбзон
Савелій Нолєвич
19 Присиваська сільська об’єднана територіальна громада (Чаплинський район)

http://grygorivska-gromada.gov.ua/

 

Григорівська

Павлівська

Строганівська

Іванівська

Кліщевський
Сергій Олександрович
20 Роздольненська сільська об’єднана територіальна громада (Каховський район) Роздольненська

Семенівська

Чорноморівська

Новокам’янська

Костогризівська

Мясникян
Вегандз Дереніковіч
21 Станіславська сільська об’єднана територіальна громада (Білозерський район) Широкобалківська

Станіславська

Желуденко
Володимир Володимирович,
22 Тавричанська сільська об’єднана територіальна громада

(Каховський район)

http://tavrychanska-gromada.gov.ua/

Тавричанська

Заозерненська

Дудчинська

Гречка
Юріи? Анатоліи?ович
23 Хрестівська сільська об’єднана територіальна громада

(Каховський район)

http://hrestivska-gromada.gov.ua/

Хрестівська

Новонаталівська

Долинська

Надеждівська

Шевченківська

Троян
Олексій Леонідович
24 Чаплинська територіальна громада (Чаплинський район)

http://chaplynska-gromada.gov.ua/

Чаплинська

Першокостянтинівська

Скадовська

Балтазарівська

Магдалинівська

Кучерявоволодимирівська

Червонополянська

Фаустов
Олексій Георгійович
25 Чулаківська сільська об’єднана територіальна громада (Голопристанський район) Чулаківська

Рибальчеська

Корольова
Світлана Володимирівна
26 Ювілейна сільська об’єднана територіальна громада (Олешківський район)

http://yuvileyna.gromada.org.ua/

Ювілейна Щасливська

Подоло-Калинівська

Пустовой
Роман Анатолійович