Мандатна комісія провела передсесійне засідання

14.05.2018

14 травня члени мандатної комісії провели передсесійне засідання.

Так, народні обранці погодили кандидатів на нагородження Почесними Грамотами Верховної Ради України та обрали громадську організацію на отримання Премії Верховної Ради України. Нею стали «Сонячні діти Херсонщини» – громадська організація, яка опікується особливими дітьми нашої області.

Також у рамках засідання було внесено останні зміни в Положення про Почесну відзнаку Херсонської обласної ради, яка називається «За заслуги перед Херсонщиною». Зокрема, до списку необхідних документів додано довідку щодо відсутності судимості та колегіально було вирішено покласти на мандатну комісію обов’язки щодо обрання кандидатів на отримання почесної нагороди.

Окрім цього, комісія погодила звіт про виконання Програми антитерористичних заходів у Херсонській області за 2017 рік та звіт про виконання Комплексної програми організації допомоги правоохоронним органам та підрозділам Головного управління Національної поліції в Херсонській області на 2016-2017 роки.

Заслухавши інформацію начальника управління з питань аналізу бюджету та регіональних програм виконавчого апарату облради, депутати підтримали внесення змін і до Порядку розроблення обласних цільових програм, моніторингу та звітності про їх виконання. За його словами, ці зміни полегшать роботу як профільного управління, так і фахівців облдержадміністрації.

Серед інших на чергову сесію обласної ради комісія винесла питання щодо перейменування Краснознам’янського магістрального каналу, а також надала рекомендації представникам Розо-Люксембурзькій сільській раді щодо правильних дій при перейменуванні своєї сільської ради.

Загалом в повному обсязі розглянуто та підтримано 17 питань порядку денного.