КОНКУРС НА ПРАВО ОРЕНДИ КОМУНАЛЬНОГО МАЙНА , ЩО НАЛЕЖИТЬ ДО СПІЛЬНОЇ ВЛАСНОСТІ ТЕРИТОРІАЛЬНИХ ГРОМАД СІЛ, СЕЛИЩ, МІСТ ХЕРСОНСЬКОЇ ОБЛАСТІ ВІД 10 СІЧНЯ 2018 РОКУ

Згідно рішення ХVІ сесії обласної ради сьомого скликання від 22 грудня 2017 року № 699 «Про оголошення конкурсу на право оренди майна, що належить до спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Херсонської області» оголошується конкурс на право оренди нерухомого майна, що перебуває у спільній власності територіальних громад сіл, селищ, міст Херсонської області, з орендними ставками, визначеними на підставі Методики розрахунку орендної плати за майно та пропорції її розподілу, затвердженої рішенням XIV сесії обласної ради VII скликання від 08 вересня 2017 року № 581 «Про затвердження Методики розрахунку орендної плати за майно, що знаходиться у спільній власності територіальних громад сіл, селищ, міст області, та пропорції її розподілу», орендодавцями якого є:

1.1. Херсонська обласна клінічна лікарня:

приміщення за адресою м. Херсон, просп. Ушакова, буд. 67, загальною площею 25,0 кв.м. терміном на 2 роки 11 місяців за умови розміщення аптечного пункту. Стартова плата за базовий місяць – 910,87 грн без урахуванням ПДВ та індексу інфляції, орендна ставка – 8%.

1.2.Комунальний заклад «Херсонська обласна психіатрична лікарня» Херсонської обласної ради:

приміщення за адресою: м. Херсон, с. Степанівка, вул. Джона Говарда, буд. 65, загальною площею 85,1 кв.м за умови розміщення суб’єктів господарювання, що провадять діяльність з вирощування квітів, грибів терміном на 2 роки 11 місяців зі стартовою платою за базовий місяць 246,47 грн без урахування ПДВ та індексу інфляції, з орендною ставкою – 15 % та коефіцієнтом 0,7.

приміщення за адресою: м. Херсон, с. Степанівка, вул. Джона Говарда, буд. 65, загальною площею 27,8 кв.м за умови розміщення цеху по виробництву соєвих продуктів харчування терміном на 2 роки 11 місяців зі стартовою платою за базовий місяць 602,74 грн (21,68 грн за 1 кв.м) без урахування ПДВ та індексу інфляції, з орендною ставкою – 15% та коефіцієнтом 0,7.

1.3. Комунальний заклад «Херсонський обласний шкірно-венерологічний диспансер» Херсонської обласної ради:

приміщення в будівлі за адресою м. Херсон, вул. Театральна (Горького), буд. 39/42, загальною площею 8,6 кв.м за умови розміщення суб’єктів господарювання, що діють на основі приватної власності і провадять діяльність з медичної практики терміном на 2 роки 11 місяців зі стартовою платою за базовий місяць 546,57 грн (63,55 грн за 1 кв.м) без урахування ПДВ та індексу інфляції, з орендною ставкою – 20%.

1.4. Комунальна установа з капітального будівництва та експлуатації Херсонської обласної ради:

приміщення за адресою: м. Херсон, вул. Перекопська, буд. 17 загальною площею 17,3 кв.м за умови  розміщення складу терміном на 2 роки 11 місяців зі стартовою платою за базовий місяць 476,68 грн  без урахування ПДВ та індексу інфляції, з орендною ставкою – 15%.

1.5. Комунальний заклад «Бериславський медичний коледж» Херсонської обласної ради:

приміщення за адресою: м. Берислав, вул. 1 Травня, буд. 173, загальною площею 56,6 кв.м за умови розміщення їдалень, буфетів, які не здійснюють продажу товарів підакцизної групи, у навчальних закладах та військових частинах терміном на 2 роки  11 місяців зі стартовою платою за базовий місяць 516,15 грн без урахування ПДВ та індексу інфляції, з орендною ставкою – 4%.

1.6. Комунальний заклад Херсонської обласної ради «Голопристанський геріатричний пансіонат»:

приміщення» за адресою: Херсонська область, м. Гола Пристань, вул. Чорноморська, буд. 103-а, загальною площею 21,0 кв.м за умови розміщення торгівельних об’єктів з продажу продовольчих товарів, крім товарів підакцизної групи, терміном на 2 роки 11 місяців зі стартовою платою за базовий місяць 210,95 грн без урахування ПДВ та індексу інфляції, з орендною ставкою – 8 %.

Умови конкурсу:

  1. Заяви про участь у конкурсі приймаються протягом 10 робочих днів після оприлюднення повідомлення про оголошення конкурсу.
  2. Для участі у конкурсі учасник подає до обласної ради такі документи (в запечатаному конверті, завіреному на місці склеювання конверта печаткою або підписом заявника з позначкою «На конкурс»):

заяву на участь у конкурсі та пропозицію щодо розміру орендної плати із зазначенням суми прописом та цифрами;

установчі документи (для юридичних осіб) (копія);

виписку (витяг) з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців та громадських формувань (копія);

документ, підтверджуючий взяття на облік як платника податків і зборів;

довідку про відсутність відносно заявника порушеної справи про банкрутство;

документ, що посвідчує права представника заявника (у разі необхідності);

копію паспорта, документ про присвоєння реєстраційного номера облікової картки платника податків (для фізичних осіб).

Основним критерієм визначення переможця конкурсу є максимальний розмір орендної плати при обов’язковому забезпеченні виконання інших умов конкурсу.

Переможець конкурсу відшкодовує замовнику звіту про незалежну оцінку приміщення витрати, пов’язані із виконанням вказаної вище оцінки до моменту укладення договору.

Документи на конкурс приймаються за адресою: 73003, м. Херсон, пл. Свободи, 1, каб. 423. Довідкова інформація надається за тел.(0552) 49-25-06.

  1. У разі якщо найбільший розмір орендної плати запропонований одночасно декількома учасниками конкурсу, переможцем конкурсу визначається учасник, який запропонував найкращі умови експлуатації об’єкта оренди.
  2. Результати конкурсу визначаються постійною комісією обласної ради з питань управління об’єктами комунальної власності.