Херсонська обласна рада долучилася до реформування галузі ЖКГ

08.08.2017

Перший заступник голови Херсонської обласної ради Василь Зеленчук взяв участь у роботі круглого столу, присвяченого реформуванню сфери житлово-комунального господарства.

Круглий стіл організовала Експертна Міжгалузева Асоціація України (Київ) та Міністерство регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України задля вивчення проблем по окремих областях. Під час зустрічі обговорили відносини споживачів та постачальників послуг, стандарти та якість послуг, вимоги до управляючих компаній, енергоефективність та перспективи розвитку ринку ЖКГ.

– Якщо б ми ще вчора розпочали реформування галузі, зменшили б споживання газу, вугілля, рідкого палива, ми б уникнули багатьох проблем. Зокрема і війни, адже це енергетична залежність. Реформування створить нові робочі місця та надасть можливість керувати майном ефективно, – зауважив Василь Зеленчук.

Під час круглого столу голів об’єднань співвласників багатоквартирних будинків та представників управляючих компаній навчали гідно конкурувати на ринку ЖКГ.