Голова облради: “Для вирішення нагальних питань мій телефон працює цілодобово”

07.10.2016

Сьогодні, 7 жовтня, голова Херсонської обласної ради Владислав Мангер та депутати обласної ради від Новотроїцького району взяли участь в роботі позачергової XII сесії Новотроїцької районної ради.

IMG_8599

У порядку денному сесії – 37 питань, серед яких, крім технічних, зокрема питання про зміни до програми економічного, соціального та культурного розвитку Новотроїцького району на 2016 рік, про внесення змін у районний бюджет.

До об’єднання задля розвитку області закликав депутатів районної ради голова обласної ради Владислав Мангер. Він наголосив, що політичні питання не об’єднують людей, а лише роз’єднують.

 “На жаль, останніми роками усі політичні питання, які виникають, не об’єднують, а навпаки – роз’єднують. Нам треба об’єднатися, тому що ми тоді сильні, коли разом», – зазначив В.Мангер.

IMG_8612

Голова облради повідомив, що здійснюватиме поїздки в усі райони області.

“Будемо визначати нагальні проблеми, які потребують першочергового вирішення», – зауважив голова облради.

У Новотроїцькому районі серед таких проблемних питань він відзначив, зокрема, стан доріг.

За словами голови облради, те, що саме від Новотроїцького району в облраду обрано 6 депутатів, свідчить про патріотизм його жителів, про те, що люди йдуть на вибори і голосують та обирають задля розвитку району.

Владислав Мангер також підкреслив важливість розвитку зрошення для Херсонщини і акцентував увагу на тому, що в районі збільшуються площі зрошуваних земель. Він подякував народним депутатам України, які підтримали заборону приватизації Каховського магістрального каналу.

«Ми докладемо зусиль, щоб питання приватизації магістрального каналу навіть не піднімалося», – запевнив В.Мангер.

Також голова облради, спілкуючись із депутатами районної ради, сказав, що до нього можна звертатися для вирішення нагальних питань у будь-який час. «Є телефон приймальні, я залишу свій номер мобільного телефону голові районної ради. Будь-ласка, мій телефон працює цілодобово з усіх питань», – запевнив Владислав Мангер.