1. Адамчик Олександр Олександрович
  2. Бутрій Дмитро Стефанович
  3. Гордєєва Марина В’ячеславівна
  4. Деркач Віктор Андрійович
  5. Йосипенко Ігор Васильович
  6. Кардава Север’ян Север’янович
  7. Короленко Віктор Миколайович
  8. Кравчук Сергій Васильович
  9. Криницький Євген Анатолійович
  10. Максименко Сергій Іванович
  11. Помазнюк Віктор Анатолійович
  12. Путілов Андрій Станіславович
  13. Рищук Євген Миколайович
  14. Рожков Юрій Геннадійович
  15. Рукавішнікова Оксана Олександрівна
  16. Сидорець Юрій Іванович
  17. Чабан Вадим Іванович
  18. Черепаха Альберт Вікторович
  1. Борищук Руслан Віталійович
  2. Бородаєнко Сергій Вікторович
  3. Гаркуша Георгій Іванович
  4. Довбиш Олег Едуардович
  5. Дроздік Сергій Миколайович
  6. Забєлін Віктор Васильович
  7. Парицький Анатолій Володимирович
  8. Романій Михайло Дмитрович
  9. Супрун Олександр Денисович
  10. Толубець Галина Олегівна
  11. Федін Василь Вікторович
  12. Філіпчук Павло Ігорович
  13. Штанько Віталій Миколайович
  1. Граб Олександр Олександрович
  2. Дяков Сергій Миколайович
  3. Книга Олександр Андрійович
  4. Погрібний Володимир Миколайович
  5. Стогній Оксана Михайлівна
  6. Шумей Олександр Іванович
  1. Борисов Василь Іванович
  2. Вєтров Віктор Федорович
  3. Глоба Любов Петрівна
  4. Кириченко Леонід Петрович
  5. Кудас Віктор Володимирович
  6. Лісний Віктор Анатолійович
  7. Мангер Владислав Миколайович
  8. Мороз Галина Миколаївна
  9. Черкашин  Валерій Володимирович
  1. Булюк Віталій Вікторович
  2. Гомон  Геннадій  Іванович
  3. Гончарський  Іван Львович
  4. Клименко  Віктор Леонідович
  5. Кордік  Алла  Олексіївна
  6. Рибалко  Сергій  Вікторович
  7. Синенко Олександр Олександрович
  1. Дроговоз Ігор Віталійович
  2. Зеленчук  Василь Васильович
  3. Княгницька Ольга Михайлівна
  4. Педченко Роман Анатолійович
  5. Рудик Василь Анатолійович
  6. Ставицький Микола  Павлович
  1. Гасаненко Тетяна Василівна
  2. Гондарева Галина Вікторівна
  3. Куріков Володимир Львович
  4. Ромаскевич Юрій Олексійович
  5. Шадрін Володимир Михайлович

 

Позафракційна аграрна группа «Аграрії Херсонщини» в Херсонській обласній раді

  1. Булюк Віталій Вікторович
  2. Деркач Віктор Андрійович
  3. Дяков Сергій Миколайович
  4. Зеленчук Василь Васильович
  5. Йосипенко Ігор Васильович
  6. Кириченко  Леонід Петрович
  7. Рибалко Сергій Вікторович
  8. Синенко Олександр Олександрович
  9. Черкашин Валерій Володимирович

Депутатська група «Медицина Херсонщини»

  1. Гомон Геннадій Іванович
  2. Кардава Север’ян Север’янович
  3. Клименко Віктор Леонідович
  4. Кордік Алла Олексіївна
  5. Короленко Віктор Миколайович
  6. Кудас Віктор Володимирович

Депутатська група «Освіта Херсонщини»

  1. Глоба Любов Петрівна
  2. Гордєєва Марина В’ячеславівна
  3. Княгницька Ольга Михайлівна
  4. Криницький Євген Анатолійович

Депутатська група «З питань допомоги учасникам бойових дій»

  1. Педченко Роман Анатолійович
  2. Ставицький Микола Павлович
  3. Стогній Оксана Михайлівна

Міжфракційна група в Херсонській обласній раді «Рада Олешшя»

  1. Борисов Василь Іванович
  2. Вєтров Віктор Федорович
  3. Гаркуша Георгій Іванович
  4. Дроговоз Ігор Віталійович

Депутатська група «ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ»

  1. Борищук Руслан Віталійович
  2. Бородаєнко Сергій Вікторович
  3. Довбиш Олег Едуардович
  4. Дроздік Сергій Миколайович
  5. Забєлін Віктор Васильович
  6. Парицький Анатолій Володимирович
  7. Супрун Олександр Денисович
  8. Толубець Галина Олегівна
  9. Філіпчук Павло Ігорович
  10. Штанько Віталій Миколайович

Депутатська група «За хист»

  1. Гончарський Іван Львович
  2. Ромаскевич Юрій Олексійович
  3. Черепаха Альберт Вікторович
  4. Бутрій Дмитро Стефанович
  5. Чабан Вадим Іванович

Депутатська група «Нам тут жити»

  1. Гасаненко Тетяна Василівна
  2. Книга Олександр Андрійович
  3. Рожков Юрій Геннадійович
  4. Рукавішнікова Оксана Олександрівна
  5. Гондарева Галина Вікторівна