Чорнобаївська санаторна загальноосвітня школа-інтернат отримала нового керівника

12.10.2017

Чорнобаївська санаторна загальноосвітня школа-інтернат І-ІІІ ступенів Херсонської обласної ради отримала нового керівника.

Ірина Лисенко – єдиний кандидат на вищезазначену посаду – вважає, що першочерговим завданням, є забезпечення життєдіяльності усіх учасників навчально-виховного процесу. А це – негайний ремонт покрівлі школи-інтернату та відновлення системи пожежної сигналізації. Також вона прагне повністю облаштувати заклад ортопедичною мебеллю та відновити діяльність басейну.

Проблемне питання стосовно наповнення закладу керівник збирається вирішувати у тісній співпраці з обласним управлінням освіти і науки, молоді та спорту, а також райдержадміністраціями. У той же час, члени комісії рекомендували новому директору залучати до роботи у закладі справжніх професіоналів, які в короткі терміни зможуть вирішити проблеми зі здоров’ям вихованців. І, таким чином, допомогти значно більшій кількості дітей в області, а не лише жителям Степанівки, Чорнобаївки та міста Херсона.

Більшістю голосів Ірина Лисенко стала переможцем конкурсу.  Остаточне рішення прийме сесія Херсонської обласної ради, яка планується на початок наступного місяця.