№ 565 Про внесення змін до комплексної програми організації допомоги правоохоронним органам та підрозділам Головного управління Національної поліції в Херсонській області у забезпеченні охорони громадського порядку, безпеки громадян, профілактики злочинності на території області на 2016 – 2017 роки

У  К  Р  А  Ї  Н  А
ХЕРСОНСЬКА  ОБЛАСНА  РАДА
РІШЕННЯ
XIV сесії VII скликання

08.09.2017 № 565

Про внесення змін до комплексної програми
організації допомоги правоохоронним
органам та підрозділам Головного управління
Національної поліції в Херсонській області
у забезпеченні охорони громадського порядку,
безпеки громадян, профілактики злочинності
на території області на 2016 – 2017 роки
 

Керуючись статтями 43, 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», розглянувши лист Херсонської обласної державної адміністрації від 08 серпня 2017 року №15-5311/0/17/12«Про винесення питання на сесію обласної ради», враховуючи висновки і рекомендації постійної комісії обласної ради мандатної, з питань регламенту, депутатської діяльності та етики, захисту прав і свобод людини, законності і правопорядку, з питань місцевого самоврядування та адміністративного-територіального устрою від 31 серпня 2017 року №5/2, обласна рада

 

ВИРІШИЛА:

 

  1. Внести зміни до комплексної програми допомоги правоохоронним органам та підрозділам Головного управління Національної поліції в Херсонській області у забезпеченні охорони громадського порядку, безпеки громадян, профілактики злочинності на території області на 2016 – 2017 роки (далі – Програма), затвердженої рішенням IV сесії обласної ради VІІ скликання від 31 березня 2016 року № 87 (зі змінами), виклавши Програму у новій редакції, що додається.
  2. Обласній державній адміністрації до 31 березня 2018 року надати обласній раді звіт про виконання заходів зазначеної Програми.
  3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію обласної ради мандатну, з питань регламенту, депутатської діяльності та етики, захисту прав і свобод людини, законності і правопорядку, з питань місцевого самоврядування та адміністративно-територіального устрою.

 

Голова обласної ради                                                                   В.М.Мангер

Додатки