№ 269 Про внесення зміни до Комплексної програми організації допомоги правоохоронним органам та підрозділам Головного управління Національної поліції в Херсонській області у забезпеченні охорони громадського порядку, безпеки громадян, профілактики злочинності на території області на 2016 – 2017 роки

У  К  Р  А  Ї  Н  А
ХЕРСОНСЬКА  ОБЛАСНА  РАДА
РІШЕННЯ
IX сесії VII скликання

18.11.2016   № 269
Про внесення зміни до Комплексної програми
організації допомоги правоохоронним
органам та підрозділам Головного управління
Національної поліції в Херсонській області
у забезпеченні охорони громадського порядку,
безпеки громадян, профілактики злочинності
на території області на 2016 2017 роки
Керуючись статтею 43 Закону України
«Про місцеве самоврядування в Україні», обласна рада

 

ВИРІШИЛА:

 

  1. Внести зміни до Комплексної програми допомоги правоохоронним органам та підрозділам Головного управління Національної поліції в Херсонській області у забезпеченні охорони громадського порядку, безпеки громадян, профілактики злочинності на території області на 2016 2017 роки, затвердженої рішенням сесії IV cсесії Херсонської обласної ради VІІ скликання від 31 березня 2016 року № 87, виклавши додаток 2 до Програми у новій редакції, що додається.
  2. Обласній державній адміністрації за підсумками року надати обласній раді звіт про виконання заходів зазначеної Програми.
  3. 3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію обласної ради мандатну, з питань регламенту, депутатської діяльності та етики, захисту прав і свобод людини, законності і правопорядку, з питань місцевого самоврядування та адміністративно-територіального устрою.

 

 

Голова обласної ради                                                                      В.М.Мангер

Додаток