№ 266 Про внесення змін до програми запобігання виникненню та ліквідації надзвичайних ситуацій (аварій) і оперативного реагування на них у Херсонській області на 2016 – 2020 роки

У  К  Р  А  Ї  Н  А
ХЕРСОНСЬКА  ОБЛАСНА  РАДА
РІШЕННЯ
IX сесії VII скликання

18.11.2016  № 266
Про внесення змін до програми
запобігання виникненню та ліквідації
надзвичайних ситуацій (аварій)
і оперативного реагування на них
у Херсонській області на 2016 – 2020 роки

 

З метою забезпечення належного реагування на надзвичайні ситуації у Херсонській області, керуючись статтею 43 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, обласна рада

 

ВИРІШИЛА:

 

  1. Затвердити зміни до програми запобігання виникненню та ліквідації надзвичайних ситуацій (аварій) і оперативного реагування на них у Херсонській області на 2016 – 2020 роки, затвердженої рішенням обласної ради від 10 вересня 2015 року № 1302 (далі – Програма), а саме:

1.1. По тексту Програми слова “управління з питань цивільного захисту обласної державної адміністрації” замінити словами “Департамент з питань цивільного захисту та оборонної роботи обласної державної адміністрації”.

1.2. Додаток до Програми “Заходи і завдання з виконання програми запобігання виникненню та ліквідації надзвичайних ситуацій (аварій) і оперативного реагування на них у Херсонській області на 2016 – 2020 роки” викласти у новій редакції, що додається.

  1. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію обласної ради з питань промисловості та агропромислового комплексу.

 

 

Голова обласної ради                                                                          В.М. Мангер

Додаток