Комунальна комісія розглянула ряд актуальних питань

51 питання порядку денного сьогодні опрацювали депутати у ході засідання комунальної комісії з питань управління об’єктами комунальної власності під керівництвом голови комісії Юрія Ковальова.

Також до роботи комісії долучилися перший заступник голови обласної ради Єгор Устинов та голова постійної комісії з питань бюджету та фінансів Вікторія Гавренкова.

На початку директорка Департаменту фінансів облдержадміністрації Наталя Вітренко доповіла стосовно звіту про виконання обласного бюджету за перше півріччя 2021 року, а заступниця директора Департаменту розвитку економіки облдержадміністрації Ірина Пшенична – про виконання програми соціально-економічного та культурного розвитку Херсонської області на 2021 рік за підсумками січня – червня поточного року.

Крім того, обласні депутати розглянули ряд кадрових питань, зокрема щодо продовження дії контракту з директором дитячо-юнацької спортивної школи з вільної боротьби Херсонської обласної ради та про проведення конкурсної процедури з визначення директора обласної комплексної дитячо-юнацької спортивної школи «Динамо» Херсонської обласної ради.

Разом з тим, члени комісії обговорили й бюджетні питання закладів охорони здоров’я. Зокрема про виділення додаткових коштів з обласного бюджету Херсонському обласному госпіталю ветеранів війни на встановлення кисневого трубопроводу.

Насамкінець обласні обранці опрацювали погодження фінансових планів комунальних підприємств та організацій, які належать до спільної власності територіальних громад області (госпрозрахункових) та фінансових планів комунальних некомерційних підприємств Херсонської обласної ради на 2022 рік.