Профільна комісія розглянула зміни до бюджету 2021 року

У зв’язку з підвищення цін на тарифи на енергоносії виникла потреба у змінах обласного бюджету 2021 року.

Проєкт рішення про внесення змін до обласного бюджету опрацювали сьогодні депутати на засіданні постійної комісії з питань бюджету та фінансів, яка відбулась під керівництвом голови комісії Вікторії Гавренкової.

До засідання також долучились перший заступник голови обласної ради – керівник виконавчого апарату Юрій Соболевський, перший заступник голови обласної ради Єгор Устинов та депутат обласної ради Дмитро Бутрій.

Як зазначила директорка Департаменту фінансів ОДА Наталія Вітренко забезпечити освітні й медичні заклади та заклади культури коштами на енергоносії можна шляхом перерозподілу бюджетних асигнувань, які вже затверджені у бюджеті.

Також вона повідомила про отриману субвенцію з державного бюджету в сумі 7,5 млн грн на здійснення підтримки закладів та заходів у системі охорони здоров’я, зокрема на придбання та встановлення кисневих концентраторів.

Окрім того, Наталія Вітренко додала, що вчора відбулось засідання Уряду, на якому мали розглянули надання додаткових коштів на вищезазначені заходи.

Ці кошти дадуть можливість повністю забезпечити киснем лікарні, де отримують медичну допомогу хворі на COVID-19.

Крім того, за її словами, надано субвенцію з державного бюджету місцевим бюджетам у сумі 47 тис. грн в рамках реалізації Надзвичайної кредитної програми для відновлення України на переоснащення радіологічного відділення № 2 в онкологічному диспансері.

Разом з тим, обласні обранці розглянули питання щодо надання КЗ «Навчально-виховний комплекс «Школа гуманітарної праці» Херсонської обласної ради 900 тис. грн на будівництво котелень у межах перерозподілу коштів управління освіти і науки ОДА. Це питання має опрацювати Депфін разом з управлінням освіти та науки обласної державної адміністрації.