Підготовка до позачергової сесії: комунальна комісія розглянула ряд актуальних питань

Сьогодні відбулось засідання постійної комісії з питань управління об’єктами комунальної власності під керівництвом депутата облради Юрія Ковальова.

Участь у засіданні також взяв перший заступник голови обласної ради – керівник виконавчого апарату Юрій Соболевський.

Так, у ході засідання депутати розглянули 3 питання порядку денного, серед яких – внесення зміни до бюджету.

Директорка Департаменту фінансів ОДА Наталія Вітренко поінформувала про надану субвенцію з державного бюджету в сумі 7,5 млн грн на здійснення підтримки закладів та заходів у системі охорони здоров’я, зокрема на придбання та встановлення кисневих концентраторів.

Також надано субвенцію з державного бюджету місцевим бюджетам у сумі 47 тис. грн в рамках реалізації Надзвичайної кредитної програми для відновлення України на переоснащення радіологічного відділення № 2 в онкологічному диспансері.

Крім того, вона розказала про перерозподіл бюджетних асигнувань, які вже затверджені у бюджеті з метою максимального забезпечення видатків на енергоносії. Тож, закладам охорони здоров’я з обласного бюджету буде виділено 4,8 млн грн на оплату за комунальні послуги, у тому числі за використання природного газу.

З цього приводу Юрій Соболевський відзначив: «На сьогодні ми розраховуємо, що ГК «Нафтогаз Трейдинг» надасть затверджені договори з тарифами, які будуть надані облдержадміністрації. Буде введений режим надзвичайної ситуації, який дозволить укладати ці договори без тендерних процедур. Прошу підтримати всі питання і на комісії, і на сесії також, адже всі вони пов’язані з забезпеченням наших освітніх, медичних закладів та закладів культури коштами на енергоносії».

Разом з тим, члени комісії розглянули питання про надання Херсонській обласній клінічній лікарні права оперативного управління основними засобами. Мова йшла про передачу з екстреної медицини 2 дефібрилятори на баланс обласної клінічної лікарні.

Також обласні обранці опрацювали питання про доцільність продовження дії контракту з начальником Херсонської обласної комунальної аварійно-рятувальної служби Сергієм Яцинюком.