Заклади охорони здоров’я отримають 4,8 млн грн на оплату за комунальні послуги та 7,5 млн грн на придбання кисню

Про це стало відомо на засіданні постійної комісії обласної ради з питань охорони здоров’я, здорового способу життя та курортно-туристичної діяльності, яка  відбулася сьогодні під головуванням депутата облради Віктора Короленка.

Участь у засіданні взяли також депутати обласної ради Тетяна Волинець, Світлана Межерицька та Ірина Сокур.

У ході засідання члени комісії розглянули 3 питання порядку денного, серед яких – зміни до бюджету.

Так, директорка Департаменту фінансів ОДА Наталія Вітренко повідомила, що закладам охорони здоров’я з обласного бюджету буде виділено 4,8 млн грн на оплату за комунальні послуги, у тому числі за використання природного газу.

Крім того, вона повідомила, що надано субвенцію з державного бюджету в сумі 7,5 млн грн на здійснення підтримки закладів та заходів у системі охорони здоров’я, зокрема на придбання та встановлення кисневих концентраторів.

Кошти будуть розподілені між закладами охорони здоров’я Херсонської області.

Разом з тим, вона поінформувала, що розглядається можливість надання додаткових коштів на вищезазначені заходи.

Окрім того, під час засідання обласні обранці розглянули питання про передачу кисневих концентраторів для закладів охорони здоров’я області.

Зазначимо, що наразі на залишку є 96 кисневих концентраторів, які також будуть розподілені між закладами охорони здоров’я.

Разом з тим, опрацьовано питання про надання Херсонській обласній клінічній лікарні права оперативного управління основними засобами. Тут мова йшла про 2 дефібрилятори.

Нагадаємо, що обласна рада розпочала підготовку до позачергової сесії Херсонської обласної ради, яка відбудеться 13 жовтня 2021 року о 10 год.