Обласна міжгалузева рада профспілок заручилася підтримкою Херсонської обласної ради

Херсонська обласна рада та Херсонська обласна міжгалузева рада профспілок підписали угоду про взаємодію та співпрацю.

Колаборація проходитиме в напрямку економічного розвитку області та її територій, фінансової стабілізації, забезпечення соціально-економічних, трудових прав і гарантій працівників, членів професійних спілок.

«Херсонська обласна рада розпочала процес над створенням нового об’єднання між органами місцевого самоврядування і всіма профспілками області, аби захистити трудові, соціально-економічні права та інтереси працюючих, – зазначив голова Херсонської обласної ради Олександр Самойленко та додав, – Бояться профспілок лише слабкі керівники. А сильним керівникам, які чесно виконують свої обов’язки, боятися нічого».

Наразі Херсонська обласна міжгалузева рада профспілок об’єднує 24 галузеві профспілки. За словами її керівника Анатолія Добровольського, є такі галузі, які не входять до обласної Профспілки, проте розпочалася активна робота над тим, щоб об’єднати всіх в один міцний профспілковий альянс.

«Ця угода є важливою для нашої організації. Впевнений, що вона стане поштовхом для нашої подальшої продуктивної співпраці», – акцентував Анатолій Добровольський та подякував за діалог голові обласної ради та депутатському корпусу.

Відзначимо, Херсонська обласна рада та Херсонська обласна міжгалузева рада профспілок співпрацюватимуть за декількома основними напрямками, серед яких: вирішення питань забезпечення зростання номінальної та реальної заробітної плати працюючих, боротьби з нелегальною зайнятістю та необґрунтованим скороченням робочих місць; забезпечення належного фінансування витрат бюджетних установ організацій на оплату праці з урахуванням державних соціальних гарантій та галузевих нормативних актів з встановлення доплат і надбавок тощо.

Окрім того, Олександр Самойленко зауважив, що обласна міжгалузева рада профспілок може завжди розраховувати на підтримку обласних депутатів.

«Якщо є проблеми, то давайте спільно відпрацьовувати їх. У разі необхідності обласна рада готова направляти до центральних органів влади відповідні звернення, які є дієвим важелем. Яскравий приклад цьому –законопроект №5202 «Про організації водокористувачів та стимулювання гідротехнічної меліорації земель», що ухвалили спираючись на наше звернення, яке акумулювало волевиявлення всіх аграріїв Херсонщини. Демократія вулиці має запрацювати в останню чергу. Спочатку всі законні шляхи», – резюмував голова Херсонської обласної ради.