У Новій Каховці розпочалися урочистості до Дня міста

Сьогодні, 24 вересня, напередодні святкування Дня міста Нова Каховка відбулося відкриття фестивалю української звитяги «Чумак-Фест», який триватиме два дні.

На урочисте святкування завітав голова Херсонської обласної ради Олександр Самойленко та голова Херсонської обласної державної адміністрації Сергій Козир, жителі та гості Нової Каховки.

«Напередодні Дня міста громада утворила чудовий майданчик. Тут виробники та підприємці представляють свої товари, послуги, обмінюються знаннями та новинками впроваджених інновацій! Такі заходи є унікальними, адже демонструють децентралізацію в дії. Громади не тільки популяризують місцеву продукцію, а показують свою виробничу спроможність та розвиток!», – відзначив Олександр Самойленко та побажав успіхів територіальній громаді, а мешканцям міста та підприємцям гарного настрою та вдалих продажів.

Також голова обласної ради додав, що Новокаховська територіальна громада об’єднала в собі центр Херсонської області, яка демонструє активність відкритість та бажання розвивати свою громаду.

Фестиваль громад Каховського району «Чумак-Фест» проходить разом з найбільшим на Півдні України «Таврійським ярмарком» у місті Нова Каховка, на який зібралось більше 180 учасників з 19 областей України. Тематичними розділами ярмарку є продукти харчування, промислові товари, будівельна індустрія, агропромисловий комплекс, народні майстри тощо.

«Чумак-Фест» – це майданчик, завдяки якому виробники та підприємці мають змогу представити свої товари, послуги, показати майстер-класи, прийняти учать у гастрономічному квесті та виграти призи від спонсорів фестивалю!

Серед головних локацій і заходів фестивалю організатори підготовили концертні програми, національні страви європейських країн, дегустації, майстер-класи, тематичні фотозони у чумацькому стилі, спортивні змагання, показові виступи та авторські конкурси.

Під час заходу Олександр Самойленко нагородив Почесні грамоти за активну громадську позицію, вагомий особистий внесок у розвиток соціально-економічного потенціалу та становлення територіальних громад Каховського району Херсонської області:

Павла Армія – голову правління громадської організації «Агенція регіонального розвитку Таврійського об’єднання територіальних громад», депутата Каховської районної ради;

Руслана Узбека – голову насіннєвого фермерського господарства «Руслан».

Зокрема Подяки голови обласної ради отримав директор Станції юних натуралістів Каховської міської ради Ірина Філоненко та художній керівник Григорівського будинку культури Присиваської сільської ради Олексій Лапшиков.