Представники бізнесу з Донецької, Луганської та Запорізької областей вивчали нішеву бізнес-модель на прикладі підприємств Херсонщини

Із 13 до 18 вересня в Херсонській області відбувся навчальний візит для представників бізнесу з Донецької, Луганської та Запорізької областей за сприяння проєкту USAID “Економічна підтримка Східної України”. Основним завданням заходу стало вивчення нішевої бізнес-моделі B2B на прикладі підприємств Херсонської області.

Відкриття навчального туру відбулось за участю першого заступника голови обласної державної адміністрації Єгора Устинова та представників проєкту USAID “Економічна підтримка Східної України”, які привітали учасників, розказали про особливості економічного розвитку Херсонської області та необхідності побудови тісної співпраці локальних виробників в межах України.

У рамках навчального туру учасники відвідали локальних виробників (“Оса”,”Кавовар”, “Family Loofa”, “FreshKo”, ПП “Павлівський” та інших), які реалізовують продукти не тільки на внутрішньоукраїнському ринку, а й поза його межами, обмінювались досвідом з крафтовими виробниками. При зустрічі з кожним із виробників учасники ознайомлювались з методами просування та створення маркетингових ніш, з циклом від виробництва до продажу та обговорювали можливу спільну діяльність.

Подібні заходи є необхідним елементом в розвитку підприємництва, та розвитку регіону зокрема, оскільки моделі кооперації та тісних зв’язків локальних виробників в окремих нішах не тільки створюють конкурентноздатні продукти, а й розвивають мікропідприємництво в України.