У Скадовському районі відкрито новий туристичний хаб

У Скадовському районі в межах території НПП «Джарилгацький» відбулося відкриття туристичного хабу «Перлина Херсонщини». Захід приурочений відзначенню Міжнародного дня туризму та Дня туризму в Україні.

Новий хаб створений на базі стоянкового судна «Павло Полуботок». Тут розташований плавучий ресторан, лаунж-зона, об’єкти життєзабезпечення та необхідної інфраструктури. Окрім того, судно має 2 трюми для прийомки стічних вод, переробка яких здійснюється автономною 7-ступеневою системою замкненого циклу. Електроживлення на об’єкті забезпечує судновий генератор.

«Перлина Херсонщини» оснащена швидкісним інтернетом до 75 Мбіт/сек на 100 користувачів одночасно, акустичною системою для проведення виїзних конференцій та офіційних заходів. За необхідності тут можна розмістити стаціонарний медичний пункт, кімнати для працівників поліції, ДСНС, прикордонників та інших служб.

А за ініціативи ГО «Українське товариство охорони птахів» (Bird Life Ukraine) на cудні планують розташувати цілорічну систему моніторингу міграції тварин на острові Джарилгач.

Участь у відкритті нового туристичного об’єкту взяв керуючий справами виконавчого апарату Херсонської обласної ради, депутат Павло Александров, який відзначив унікальну територію Херсонщини для туризму, відпочинку та рекреації.

«Херсонщина – унікальна. Вона приваблює туристів своєю природою, морем та рекреаційними послугами. З кожним роком Херсонщина набирає обертів популярності. І це не лише через природний ресурс. Винятковість Півдня і в наших фестивалях та таких хабах, як «Перлина Херсонщини». Я вдячний всім, хто працює в напрямі безпечного та цікавого туризму. Бажаю вам віднайти якнайбільше локацій та об’єднати їх у нові туристичні маршрути», – зазначив Павло Александров.

У ході відкриття туристичного хабу кращі представники галузі Херсонщини отримали почесні грамоти та подяки.

Так, за вагомий внесок у здійсненні державної політики в галузі туризму та курортів в Херсонській області, сумлінну працю, високий професіоналізм та з нагоди Дня туризму в Україні Почесною грамотою обласної ради нагороджено:

БДЖОЛУ Олену Анатоліївну – провідного бібліотекаря відділу соціокультурної діяльності КЗ «Херсонська обласна універсальна наукова бібліотека ім. Олеся Гончара» Херсонської обласної ради;

КНИГУ Андрія Олександровича – директора бази зеленого туризму «ЧУМАЦЬКА КРИНИЦЯ»;

ЛОГВИНЕНКО Олену Миколаївну – старосту сіл Новокаїри та Республіканець Бериславського району Херсонської області;

МАКІЄНКА Олексія Анатолійовича – доцента кафедри готельно-ресторанного та туристичного бізнесу факультету бізнесу і права Херсонського державного університету;

ЯРОВОГО Вадима Федоровича – відповідального секретаря Херсонської обласної організації Національної спілки краєзнавців України;

ЯХНІЄНКА Олега Володимировича – Милівського сільського голову Бериславського району Херсонської області.

Подяку голови обласної ради оголошено

КУДРЯВЦЮ Івану Миколайовичу – директору ТОВ «Мега Сиваш» Присиваської сільської ради Каховського району Херсонської області;

РОБАКУ Павлу Леонтійовичу – організатору культурно-дозвіллєвої діяльності Григорівського будинку культури Присиваської сільської ради Каховського району Херсонської області;

КОСЕНКУ Олексію Олександровичу – гіду приватного підприємства «Бюро подорожувань «Квитки по Європі»;

НОВАКУ В’ячеславу Альбертовичу – директору приватного підприємства «Дитячий санаторій «Аврора»;

ВЛАДИМАРЕНКУ Володимиру Володимировичу – директору Державного підприємства «Санаторно-оздоровчий комплекс «Гілея» НТК ІЕЗ ім. Є.О. Патона.