Херсонській обласній клінічній лікарні представили нового керівника

Голова Херсонської обласної ради Олександр Самойленко разом з головою Херсонської обласної державної адміністрації Сергієм Козирем особисто представили колективу лікарні нового очільника. Ним за рішенням сесії став Віктор Короленко, вже ексдиректор Департаменту здоров’я ХОДА.

«Херсонська обласна клінічна лікарня – найкращий медичний заклад в області. Тут висококласні спеціалісти, які рятують людські життя, часом навіть творячи дива. Завдання обласної влади – зберегти лікарський потенціал, розвивати і примножувати ваш досвід. І Віктор Миколайович, як ваш новий керівник, має амбітні плани, серед яких – відкриття на базі лікарні нових відділень, новий розвиток існуючих відділень, розширення їхньої роботи. Я бажаю вам спільної плідної роботи та позитивних змін у системі охорони здоров’я», – звернувся до присутніх Олександр Самойленко та вручив Віктору Короленку його екземпляр трудового контракту.

Приєдналися до побажань голови його перший заступник – керівник виконавчого апарату Юрій Соболевський та депутат облради – голова постійної комісії з питань управління об’єктами комунальної власності Юрій Ковальов.

«Бути директором Херсонської обласної клінічної лікарні для мене велика честь. І сьогодні я надзвичайно хвилююсь. Заклад охорони здоров’я – це те місце, де зустрічаються двоє людей: той, хто надає медичну послугу, і той, хто її отримує. Моє завдання – забезпечити максимальну доступність та комфорт і для першої людини, і для другої. Скажу відверто, у мене є три принципові позиції: комфортні умови для працівників, заробітна плата гідна лікаря, нормальний моральний мікроклімат в колективі. І над цими я працюватиму. Ви в області найкращі! Але кожен з вас буде зобов’язаний продовжувати розвиватися і щоквартально їздити на навчання, бо медицина зараз розвивається дуже стрімко, – відзначив Віктор Короленко та поділився планами щодо збільшення кількості відділень. – Зараз їх 19, але у моїх планах відкрити ще 7, але про це трохи пізніше».

Сьогодні ж новий керівник отримав на підпис історичний документ – договір про співпрацю з командою Інституту серця на чолі з Борисом Тодуровим на проведення операцій з трансплантації нирок.

Довідка. Віктор Короленко – торакальний хірург. Закінчив Чернівецький державний медичний інститут, 3 роки працював хірургом в районній лікарні, 7 років відпрацював у міській лікарні №1 міста Чернівці, 10 років був керівником Херсонського обласного центру служби крові, більше 11 років – директор Департаменту здоров’я Херсонської обласної державної адміністрації. Два роки відслужив в армії. Депутат обласної ради VІІ та VІІІ скликання, голова постійної комісії з питань охорони здоров’я, здорового способу життя та курортно-туристичної діяльності. Заслужений лікар України.