На Херсонщині стартував I Міжнародний інвестиційний форум «Південна стратегія розвитку»

Представники Уряду, обласної влади, народні депутати України, провідні економісти, бізнесмени, експерти, керівники дипломатичних місій, міжнародних фінансових та донорських організацій зібралися на головній регіональній бізнес-події, яка присвячена актуальним питання економічного розвитку країни.

168 голів громад, 400 гостей та волонтерів, 30 спікерів та 5 залучених міністерств – в селі Стрілкове розпочав роботу I Міжнародний інвестиційний форум «Південна стратегія розвитку».

Голова Херсонської обласної ради Олександр Самойленко разом із першим заступником голови облради – керівником апарату Юрієм Соболевським, першим заступником голови облради Єгором Устиновим, заступником голови облради Генадієм Лагутою, керуючим справами виконавчого апарату облради Павлом Александровим, а також депутатами обласної ради взяли участь у роботі форуму.

Захід триватиме два дні й передбачає проведення двох пленарних сесій та низку секцій.

Основним контентом форуму є інвестиційні проєкти, які і стануть основою для розвитку Півдня. Їх, в рамках заходу,  буде презентовано пoнaд 30.

Сьогодні на сесії «Випереджальна стратегія розвитку Півдня України від Маріуполя до Ізмаїлу», учасники форуму говоритимуть про розвиток зрошення, транспортної інфраструктури, розбудову готельної мережі та розвиток туристичної галузі.

Метою форуму «Південна стратегія розвитку» є не лише реалізація проєктів розвитку Причорномор’я та Приазов’я, а й зміцнення позицій регіону як сильної, стабільної платформи в масштабах держави.

Подія реалізовується за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID).