Відбулося засідання Наглядової ради «Агенції регіонального розвитку «Офіс євроінтеграції» Херсонської області

Сьогодні, 1 червня, відбулося чергове засідання Наглядової ради «Агенції регіонального розвитку «Офіс євроінтеграції» Херсонської області, участь у якій взяли перші заступники голови Херсонської облради Юрій Соболевський та Єгор Устинов.

Так, у ході роботи члени Наглядової ради затвердили право використання печатки та відбитку печатки Офісу євроінтеграції, а також надали дозвіл на укладання договорів на поточні види діяльності вищезазначеної установи.

У той же час, питання щодо затвердження переліку платних послуг, що можуть надаватися установою «Агенція регіонального розвитку «Офіс євроінтеграції» Херсонської області, відправлено на доопрацювання.

«Ми не дуже розуміємо, які платні послуги Ви плануєте надавати. До того ж, нам, представникам влади, не можна надавати комерційні послуги та лобіювати той чи інший проєкт. Тому, щоб мінімізувати всі можливі питання від правоохоронних органів, необхідно скласти перелік усіх можливих послуг, які Ваша установа планує надавати у ході поточної діяльності», – звернувся Юрій Соболевський до директорки Агенції Олександри Фадєєвої.

Зважаючи на це, члени Наглядової ради доручили Агенції доопрацювати це питання разом з юридичним відділом ОДА та уповноваженими особами з питань запобігання та виявлення корупції.