Бібліотечний фонд Голопристанського геріатричного пансіонату поповнився новими екземплярами художньої літератури

Дозвілля є важливою складовою життя людей в усіх соціальних установах та становить значну частину розпорядку всього дня. Як правило, у закладах такого типу основним способом проведення дозвілля є перегляд телепрограм, читання цікавих книжок, проведення шахово-шашкових турнірів тощо.

Зокрема, нещодавно за сприяння голови Херсонської обласної ради Олександра Самойленка бібліотечний фонд КЗ ХОР «Голопристанський геріатричний пансіонат» поповнився новими екземплярами художньої літератури. Книги надані на благодійній основі комунальними закладами – Херсонською обласною універсальною науковою бібліотекою ім. Олеся Гончара та Херсонською обласною бібліотекою для дітей імені Дніпрової Чайки.

Тож, сподіваємось, що для вихованців геріатричного пансіонату будні не будуть такими нудними. А Олександр Самойленко в черговий раз наголошує на тому, що люди похилого віку не тягар для суспільства, вони є передумовою поліпшення стандартів життя в країні та потужним чинником гуманізації соціуму.

Окрема подяка трудовому колективу, які щоденно надають підопічним закладу якісні соціальні послуги та працюють над їх вдосконаленням. Наразі соціальні працівники КЗ ХОР «Голопристанський геріатричний пансіонат» проходять он-лайн навчання щодо надання соціальних послуг в період пандемії. Курс розробили експерти ГО «PH Capital» у партнерстві з Офісом Президента України та за активної участі представників Асоціації міст України.

Нагадаємо, 3 березня голова Херсонської обласної ради Олександр Самойленко особисто відвідав вищезазначений комунальний заклад.