Херсонська обласна рада долучилася до обговорення реконструкції Алеї Героїв Незалежної України

Сьогодні, 16 лютого, відбулось перше засідання робочої групи з розробки проєкту Положення про конкурс на кращу пропозицію щодо модернізації Алеї Героїв Незалежної України в місті Херсон. Також у рамках заходу пройшло обговорення модернізації площі Свободи. Участь у роботі взяв перший заступник голови Херсонської обласної ради – керівник виконавчого апарату Юрій Соболевський та керуючий справами, депутат облради Павло Александров.

Своє бачення стосовно реконструкції пам’ятного меморіалу виказали сім’ї загиблих воїнів АТО, представники громадських організацій, архітектори та представники обласної і міської влади.

Традиційно, думки розділилися і остаточне рішення було важко ухвалити. Тож, поки що дискусія з цього питання залишається відкритою.

«Наш обов’язок у відношенні до цієї історії набагато важливіший, ніж будь-чиї амбіції і, тим більше, власні інтереси. Тому зараз головне – знайти консенсус, який задовольнить всіх жителів міста та області. Ми, зі своєї сторони, зробимо все, щоб максимально швидко запустити конкурс, а в подальшому втілити проєкт переможця у життя», – відзначив перший заступник голови Херсонської обласної ради – керівник виконавчого апарату Юрій Соболевський.

Також родини загиблих військових підняли питання щодо охорони майбутнього об’єкту та вже існуючого, що на вулиці Перекопській. Оскільки вже неодноразово вандали псували фотографії героїв та обписували меморіал свастиками.

«Програма «Безпечне місто», яка реалізується нашою поліцією, є дійсно на рівні фантастики. Камери і процесори, які у них стоять, дозволяють з легкістю розпізнавати осіб по фото. Ми обов’язково відпрацюємо з начальником ГУНП в Херсонській області Олександром Прокудіним, аби на території меморіального комплексу були встановленні відеокамери, інтегровані до системи ситуаційного центру. Впевнений, завдяки цьому ні у кого більше не виникне бажання плюндрувати святе місце», – наголосив Юрій Соболевський.

Нагадаємо, до 21 лютого кожен херсонець може висловити свою думку з зазначеного питання, пройшовши опитування за Google-формою.