Надано згоду на передачу об’єктів та майна до комунальної власності місцевих рад

На ХХХVІІ сесії Херсонської обласної ради VІІ скликання розглянуто питання про передачу до комунальної власності місцевих рад 10 амбулаторій загальної практики сімейної медицини та 4 закладів освіти, будівництво та реконструкція яких здійснювалася за рахунок державних коштів на умовах співфінансування з місцевих бюджетів.

Окрім цього, депутати надали згоду на передачу навчального обладнання до шкіл області, придбаного за рахунок освітньої субвенції. Так, Ювілейна сільська рада Олешківського району отримає обладнання на оснащення опорної школи на загальну суму 49418,00 грн (3Д-принтер та документ-камера), а Херсонський НВК «Дошкільний навчальний заклад – спеціалізована школа з поглибленим вивченням англійської мови І ступеня – гімназія № 56» Херсонської міської ради на загальну суму 799986,00 грн (інтерактивна панель, акустична система, фабрика друку, відеосервер для вебконференцій, документ-камера, шкільні меблі, ноутбук, радіомікрофони, смарт-телевізор тощо).

Також було прийнято рішення передати у комунальну власність два комплекти телемедичного обладнання вартістю 219600,00 грн, а саме: Великокопанівській та Потьомкінській лікарським амбулаторіям на суму по 109800,00 грн кожний. В оперативне управління КНП «Херсонський обласний госпіталь ветеранів війни» Херсонської обласної ради передано апарат штучної вентиляції легень, а КНП «Фтизіопульмонологічний медичний центр» Херсонської обласної ради необоротні матеріальні активи та медичне обладнання.