Депутати погодили внесення змін у низку регіональних програм

Сьогодні, 16 жовтня, більшістю голосів депутати обласної ради внесли зміни у низку регіональних програм.

Зокрема, майже на 1,5 млн грн збільшено обсяг фінансових ресурсів, необхідних для реалізації Програми протидії поширенню гострої респіраторної хвороби, спричиненої коронавірусом, у Херсонській області на 2020 рік. Ці видатки мають піти на фінансування перевезення медиків та хворих на коронавірус.

У межах програми соціально-економічного та культурного розвитку Херсонської області на 2020 рік виділено 2,0 млн грн для надання матеріальної допомоги мешканцям смт Велика Олександрівка та с. Твердомедове Великоолександрівського району, які понесли матеріальні збитки (або постраждали) внаслідок несприятливих погодних умов.

Також внесено зміни до обласної програми соціального захисту людей похилого віку, осіб з інвалідністю, підтримки сім’ї, утвердження гендерної рівності та протидії торгівлі людьми на 2020 – 2024 роки; до програми запобігання виникненню та ліквідації надзвичайних ситуацій (аварій) і оперативного реагування на них у Херсонській області на 2016 – 2020 роки; до програми щодо запровадження обласних стипендій на 2020 – 2023 роки; до програми розвитку інвестиційної діяльності та міжнародного співробітництва Херсонської області на 2019 – 2021 роки та до обласної програми розвитку міжнародного аеропорту «Херсон» на 2018 – 2020 роки.

Разом з цим, депутатський корпус затвердив нові проєкти двох обласних програм – програми індивідуального житлового будівництва на селі «Власний дім» на 2021 ‒ 2027 роки та програми запобігання виникненню та ліквідації надзвичайних ситуацій (аварій) і оперативного реагування на них у Херсонській області на 2021 – 2025 роки.

А також підтримав створення нової обласної комплексної програми забезпечення прав дітей «Херсонщина заради дітей» до 2025 року, яка має на меті, зокрема, забезпечити конституційні права всіх дітей громади, підтримувати дітей і сім’ї, дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, попередження насильства та жорсткого поводження з дітьми та батьками в сім’ї та за її межами тощо.

Нагадаємо, всі вищезазначені рішення прийнято у рамках ХХХVІІ сесії Херсонської обласної ради VІІ скликання.