Відбулось засідання постійної комісії обласної ради

25 вересня в Херсонській обласній раді відбулось засідання постійної комісії з питань архітектури, транспорту, будівництва та житлово-комунального господарства, тарифної політики та взаємодії з підприємствами енергетичної галузі.

У ході розгляду питань порядку денного депутати ознайомились зі звітом про виконання обласного бюджету за перше півріччя 2020 року; розглянули виконання програми соціально – економічного та культурного розвитку Херсонської області на 2020 рік за підсумками січня – червня 2020 року та регіональної програми будівництва (придбання) доступного житла у Херсонській області на 2018 – 2022 роки у першому півріччі 2020 року.

Також комісія погодила внесення змін до рішення ХХХI сесії обласної ради VII скликання від 20 грудня 2019 року № 1502 «Про обласний бюджет Херсонської області на 2020 рік».

Карантинні заходи, встановлені з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, на декілька місяців паралізували роботу аеропортів, в тому числі й херсонського. З березня по червень КП ХОР «Херсонські авіалінії» припинив приймати регулярні повітряні рейси. З 19 червня 2020 року після послаблення карантинних обмежень відновлено авіарейс сполученням Київ – Херсон – Київ. Але, керівництво аеропорту, завдяки підтримці органів влади, доклало усіх зусиль для виконано обласної програми розвитку міжнародного аеропорту «Херсон» на 2018 – 2020 роки у першому півріччі 2020 року, про що поінформував Департамент інфраструктури обласної державної адміністрації на засіданні та депутати комісії прийняли звіт до відома.

У ході засідання члени комісії опрацювали 9 питань порядку денного