Читачі бібліотеки імені Дніпрової Чайки – до Дня Незалежності України

У Херсонській обласній бібліотеці для дітей імені Дніпрової Чайки триває Патріотичний тиждень, що об’єднав низку святкових та пізнавальних заходів, якими юні читачі бібліотеки відзначають найважливіші дати у календарі нашої держави – День Державного Прапора України та День Незалежності України.

З цієї нагоди у обласній дитячій книгозбірні можна взяти участь у святкових імпрезах, флешмобах, квестах, розвагах та вікторинах, під час яких можна перевірити свої знання з історії України, пригадати традиції та звичаї свого народу.

Відділ обслуговування дошкільників та учнів 1 – 4 класів запропонував малюкам долучитися до патріотичного квізу під назвою «Стати людиною, бути людиною, разом з народом своїм, з Україною!» Малеча познайомилася з легендою про державні символи нашої країни та приєдналась до виконання Державного Гімну країни. За допомогою гри «Видатні українці» пригадали відомих діячів історії та культури України.

Весела забава «Ложку передай – українську страву називай» перенесла учасників квізу на українську кухню, яка пропонує безліч рецептів традиційних корисних і смачних страв.

Була підтримана цьогоріч і незмінна традиція святкувати День Незалежності України в Херсонській обласній бібліотеці для дітей імені Дніпрової Чайки патріотичним флешмобом. 18 серпня він пройшов під гаслом «Єднаємося – Україною пишаємося!» Так, дійсно пишаємося і щиро прагнемо знати про рідну країну якомога більше.

Готуючись до флешмобу, кожен учасник обрав свою найулюбленішу книжку про Україну, що є в нашій бібліотеці. Кожна з них розповідає про традиції, звичаї, видатних постатей, пам’ятні місця нашої незалежної держави.

Топовою книжкою флешмобу була обрана креативна книга-мандрівка Україною, гортаючи сторінки якої читачі відкрили для себе дивовижні історичні факти, непересічних особистостей в кожному регіоні країни. А ще ця книжка має онлайн-доповнення у вигляді мультсеріалу. З деякими серіями діти ознайомилися, мандруючи нашим краєм – Херсонщиною.

А Інтернет-центр бібліотеки імені Дніпрової Чайки запросив своїх креативних користувачів до участі  у патріотичному відеочеленджі «З Днем народження, країно!» – щодня у блозі центрe з’являються нові відеопривітання до Дня Незалежності України.

Патріотичний тиждень триває, і попереду ще чимало яскравих святкових подій, до участі в яких бібліотека імені Дніпрової Чайки запрошує своїх читачів – активних, допитливих і творчих.