Приносимо співчуття родині Миколи Руді

6 серпня пішов з життя 66-річний Микола Григорович Рудя – ексдиректор Херсонської загальноосвітньої школи-інтернату І-ІІІ ступенів ім. Т.Г. Шевченка Херсонської обласної ради (нині – КЗ «Гімназія ім. Т.Г. Шевченка» ХОР).

Микола Григорович був керманичем обласного закладу 19 років (з 1999 по 2018). За цей час він створив для дітей-сиріт комфортні умови як для проживання, навчання, так і для реалізації власного потенціалу. Був для своїх підопічних наставником та вірним другом, який навіть на заслуженому відпочинку продовжував допомагати своїм випускникам.

Микола Григорович відзначений Почесною грамотою Міністерства народної освіти УРСР (1990 рік), Почесною грамотою голови Херсонської обласної ради (2003 рік), Почесною грамотою Кабінету Міністрів України (2010 рік). У його скарбничці нагород є і два нагрудні значки – «Відмінник освіти України» (1993 рік) та «А.С. Макаренка» (2009 рік). Був депутатом Дніпровської у м.Херсон Ради ХХІV скликання (2002-2004 роки).

Депутатський корпус Херсонської обласної ради та виконавчий апарат приносять найщиріші співчуття родині з приводу тяжкої втрати. Світла пам’ять!