Читомандри у бібліотеці Дніпрової Чайки

Зазвичай кожна велика справжня мандрівка бере початок з мрії, задуму, з маленького старту, крихітної відмітки на мапі та великого бажання побачити світ. А для маленьких читачів Херсонської обласної бібліотеки для дітей імені Дніпрової Чайки літні ЧИТОмандри «Літні «фішки» сучасної книжки» розпочалися із гарних, чудових книжок, які вигадують та пишуть для дітей сучасні українські письменники. Саме у такому форматі проходить у бібліотеці Програма літніх читань для учнів 1-4 класів.

Нещодавно юні читачі поринули у ЧИТОмандри сторінками творів справжнісінького, оригінального і цікавого автора, знайомство з яким ніколи не буває нудним та прісним – Івана Андрусяка.

Під час наступної «подорожі» завітали в гості до талановитої людини, для якої писати дитячі твори – це не тільки робота, а і задоволення. Ще у дитинстві вона почала складати фантастично-гумористично-таємничі історії та «лякачки», які розповідала під час тихої години у дитячому садку. Це сучасна дитяча письменниця Леся Воронина. З кожною сторінкою її творів діти занурюються у світ фантастичних пригод разом з «Хлюсем», шпигунських пристрастей з «Суперагентом 000», інопланетних змов з «Прибульцем з Країни нямликів», шукають і знаходять вихід з нереальних ситуацій із «Слоненям на ім’я Ґудзик».

А вже цього тижня ЧИТОмандри запросили читайликів на знайомство з Олесем Ільченком – цікавим сучасним письменником, журналістом, педагогом, природознавцем, автором захоплюючих творів для дітей: «Таємниця старої обсерваторії», «Мандрівка Дощинки», «Пригоди неприбраних іграшок» та інших. «Крокуючи» сторінками книжок, малеча розкрила таємничий світ «Риб річок та озер», «Бджолиних родичів», «Наших птахів», «Жуків та інших поважних осіб». А ще  юних «пізнайок» чекало напружене змагання в інтелектуальній грі, в ході якої вони дізналися більше про навколишній світ та поділилися своїми знаннями з іншими, розважилися, танцюючи разом з комахами, і вирушили з мультиплікаційними героями у незвичайну відеоподорож.

Програма літніх читань «Канікули з книгою» триває – а отже, продовжуються і ЧИТОмандри для всіх, хто хоче краще пізнати світ сучасної української дитячої книги.