В обласній раді проходить засідання комунальної комісії

Сьогодні, 5 серпня, в обласній раді проходить засідання постійної комісії з питань управління об’єктами комунальної власності.

Депутати вже детально опрацювали проєкт змін до рішення ХХХІ сесії обласної ради VІІ скликання від 20 грудня 2019 року №1502 «Про обласний бюджет Херсонської області на 2020 рік», запропонований профільним департаментом облдержадміністрації.

У рамках розгляду якого у депутатів виникло питання щодо фінансування проєктів-переможців минулорічного обласного конкурсу проєктів розвитку.

«Я тримаю це питання на особистому контролі. Щодня мій робочий день розпочинається з дзвінка департаменту фінансів та вишукуванню коштів на співфінансування 42 проєктів. Сподіваюсь, що вже в найближчий час всі проєкти будуть реалізовані», – доповіла заступник голови облради Оксана Рукавішнікова.

Також члени комісії підтримали перелік пріоритетних для держави інвестиційних проєктів на 2020 – 2023 роки. Так, на території Херсонської області пропонується реалізувати 4 проєкти, які спрямовані на розбудову чорноморського узбережжя, відновлення зрошення, розвиток аеропорту та будівництво Центру олімпійських видів спорту H2O в Новій Каховці.

Разом з цим, депутати затвердили ліквідаційні баланси комунального підприємства Херсонської обласної ради «Єдиний центр логістичного управління та контролю» та комунального підприємства «Кордон» Херсонської обласної ради.

На порядку денному комісії понад 70 питань. Засідання продовжується.