Фахівці облради підвищили свій рівень знань в питаннях приватизації, оренди та оцінки державного майна

Спеціалісти управління розвитку об’єктів спільної власності територіальних громад області 9 липня 2020 року прийняли участь у семінарі, який проводився Регіональним відділенням Фонду державного майна в Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі. Темою для обговорення стали актуальні питання приватизації, оренди та оцінки державного майна.

Семінар відкрила начальниця Регіонального відділення Галина Теслюк, яка акцентувала увагу на перевагах роботи з приватизації та оренди майна за допомогою системи електронних аукціонів «Прозорро.Продажі».

Після семінару були обговорені нагальні питання, що стосуються оренди саме комунального майна та повноважень, які надав представницьким органам місцевого самоврядування новий Закон України «Про оренду державного і комунального майна» № 157-IX.

В більшості випадків стан комунального майна є не дуже привабливим, потребує ремонту та капіталовкладень.

Отже, досвід роботи Регіонального відділення є дуже корисним. А розміщення додатково оголошень на сайтах сервісів об’яв України та в соціальних мережах із посиланням на електронну торгову систему «Прозорро.Продажі» надасть можливість розширити коло потенційних орендарів.