Один раз на все життя: запрошуємо до голосування за кращі роботи конкурсу

Завершився відкритий конкурс на кращий творчий проєкт «Один раз на все життя» 2020 року, і компетентне журі вже ознайомилось із усіма роботами та визначило переможців.

Цього року, з огляду на спричинені пандемією коронавірусної хвороби обмеження, конкурс уперше проводився у форматі онлайн. Але це не вплинуло на його актуальність та націленість на привернення уваги підлітків до традиційних сімейних цінностей. Попри карантин, на конкурс надійшло 28 робіт від учнів закладів загальної середньої освіти та недільних шкіл, читачів публічних бібліотек м. Херсона та області.

Бібліотека імені Дніпрової Чайки запрошує знайомитися із кращими, на думку журі, роботами учасників конкурсу, розміщеними на спеціальній сторінці на сайті обласної дитячої книгозбірні та проголосувати за ті з них, які найбільш виразно демонструють сімейні цінності, єдність поколінь, щастя материнства і батьківства.

Кімната для голосування «відчинилася» 25 травня, а голоси прийматимуться до 25 червня включно. За результатами онлайн голосування переможець отримає «Приз читацьких/глядацьких симпатій».

Результати конкурсу будуть оголошені під час урочистої церемонії нагородження, про яку організатори повідомлять усім учасникам творчого змагання пізніше.