Херсонські метателі молоту знову найкращі!

6-7 липня в Києві в Центрі олімпійської підготовки «Конча-Заспа» відбулись Всеукраїнські змагання з метань пам’яті Заслужених тренерів України Л.Смелоша і А.Кончіца.

У них взяли участь два спортсмени КЗ «Херсонська школа вищої спортивної майстерності» Херсонської обласної ради – Ірина Новожилова (Майстер спорту України міжнародного класу) і Данило Федоров (кандидат у майстри спорту).

У метанні молота серед жінок Ірина посіла друге місце з результатом 71 м 51 см, і виконала міжнародний норматив для участі в чемпіонаті світу з легкої атлетики, який відбудеться наприкінці вересня в Досі (Катар).

Юніор Данило Федоров виступив у віковій групі (молодь до 23 років). Метаючи дорослий снаряд 7,260 кг, Данило переміг, і вперше виконав норматив Майстра спорту України, показавши результат 70 м 19 см. Таким чином, Данило здобув собі «путівку» на Чемпіонат Європи серед юніорів в Швеції, який стартує через 10 днів.

Вітаємо з чудовим спортивним результатом наших спортсменів, які вибороли право відстоювати гідність України та Херсонщини на міжнародній арені!

Вдячні тренеру ХШВСМ – Заслуженому тренеру України Владиславу Піскунову за професійність та виховання чемпіонів!