«Соціальна» комісія Херсонської обласної ради провела плідну роботу

Сьогодні, 4 липня, відбулося засідання постійної комісії Херсонської обласної ради з питань соціального захисту, зайнятості населення та охорони праці.

Під головуванням депутата Михайла Романія було розглянуто 14 питань. Серед них – проекти рішень «Про внесення змін до обласного бюджету Херсонської області» на 2019 рік», «Про програму зайнятості населення Херсонської області до 2021 року», «Про звіт про виконання обласного бюджету за 1 квартал 2019 року».

До Херсонської обласної ради регулярно звертаються благодійні фонди, громадські спілки й організації стосовно вирішення певних проблем, а також пересічні мешканці Херсонщини, які опинилися в скрутному становищі через різні причини, у тому числі й хвороби. Так, на засіданні було розглянуто 96 звернень щодо надання матеріальної допомоги, і більшість з них будуть задоволені.

Херсонська обласна рада приділяє максимальну увагу питанням соціальної сфери, адже вони стосуються діяльності багатьох установ і організацій та майже кожного мешканця регіону.