Відбулось перше передсесійне засідання комунальної комісії

Депутати обласної ради провели перше передсесійне засідання постійної комісії з питань управління об’єктами комунальної власності.

У рамках роботи члени комісії розглянули близько 60 питань порядку денного, зокрема, серед сесійних питань підтримано: затвердження нових редакцій статутів обласних закладів культури; затвердження нових редакцій положень – об’єктів спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Херсонської області сфери соціального захисту населення; затвердження Порядку призначення і звільнення з посад керівників підприємств, установ, закладів, організацій – об’єктів спільної власності територіальних громад Херсонської області в новій редакції, а також припинення діяльності КП «База відпочинку «Білі Крила» Херсонської обласної ради шляхом приєднання до комунальної установи з капітального будівництва Херсонської обласної ради.

Також депутати підтримали ряд питань бюджетного характеру з подальшим винесенням їх на розгляд комісії з питань бюджету та фінансів. Так, народні обранці погодили виділення додаткових коштів Старозбур’ївській загальноосвітній санаторній школі-інтернату І-ІІ ступенів для усунення недоліків в роботі закладу, Херсонській обласній комунальній аварійно-рятувальній службі для придбання катера, Херсонській школі вищої спортивної майстерності для придбання парних весел академічних Concept 2 «Skinni», Херсонській обласній універсальній науковій бібліотеці ім.О.Гончара для проведення поточного ремонту покрівлі та Херсонській обласній бібліотеці для юнацтва ім. Б.А.Лавреньова для проведення капітального ремонту читальної зали.

Окрім цього, були опрацьовані питання орендних відносин та ефективного використання комунального майна.