Комунальна комісія зобов’язала аптечні заклади працювати за програмою «Доступні ліки»

Участь аптечного закладу в урядовій програмі «Доступні ліки» – обов’язкова умова майбутніх конкурсів на право оренди приміщень закладу або продовження оренди під аптечні пункти. Таке рішення підтримали сьогодні, 25 червня, члени постійної комісії з питань управління об’єктами комунальної власності, заслухавши відповідне звернення від депутата – заступника голови облради Оксани Рукавішнікової.

Відзначимо, на Херсонщині існують складнощі щодо роботи програми «Доступні ліки». У зв’язку з цим, 19 квітня 2019 року Оксана Рукавішнікова звернулася до профільної медичної комісії з пропозицією запровадити механізм, що допоможе налагодити ефективну роботу цієї програми. А саме – керівникам закладів охорони здоров’я при зверненні до обласної ради з питанням щодо оголошення конкурсу на право оренди приміщень закладу або продовження оренди під аптечні пункти вказувати обов’язковою умовою участь аптечного закладу в урядовій програмі «Доступні ліки».

Члени постійної комісії з питань охорони здоров’я та здорового способу життя підтримали депутатське звернення Оксани Рукавішнікової щодо реалізації урядової програми «Доступні ліки». Сьогодні ж позитивне рішення з цього питання прийняла і постійна комісія з питань управління об’єктами комунальної власності.