Увага! Херсонська обласна рада оголосила конкурс на краще технологічне рішення для проекту «Захист від шкідливої дії вод смт Нова Маячка»

Херсонська обласна рада оголосила конкурс на краще технологічне рішення для подальшого виготовлення проекту «Захист від шкідливої дії вод смт Нова Маячка Олешківського району».

Відповідне рішення № 1266 було затверджено обласною радою на позачерговій сесії, яка відбулася 18 червня.

Розпорядженням голови Херсонської обласної ради від 21 червня 2019 року №119 була створена конкурсна комісія, до якої увійшли 24 особи – депутати різних рівнів, працівники апарату облради, керівники різноманітних установ тощо.

Пропозиції на конкурс приймаються протягом 30 днів з моменту набрання чинності цього рішення. Для того, щоб взяти участь, відповідні пропозиції потрібно подати до Херсонської обласної ради, що за адресою: м. Херсон, пл. Свободи, 1, у паперовому та електронному вигляді на електронну пошту: oblrada_ks@hotmail.com.

Нагадаємо, смт Нова Маячка Олешківського району зіткнулося зі справжнім стихійним лихом. Через надмірну кількість опадів та проблеми з дренажем більша частина населеного пункту була затоплена. За ініціативи Владислава Мангера та депутатів була зібрана позачергова сесія, на якій було погоджено питання виділення коштів на ліквідацію наслідків негоди у Новій Маячці, Козачих Лагерях та Таврійському. Одним з ключових питань було оголошення конкурсу, який дозволить знайти вирішення проблеми з підтопленням Нової Маячки у майбутньому.