У Гончарівці відбулась зустріч робочої групи «За сімейні цінності»

Сім’я – найбільший скарб, який тільки може бути у людини. А ще це – кропітка робота, яка вимагає від людини чіткого ціннісного орієнтиру, аби не загубитися в проблемах, які можуть спіткати родину на шляху до свого майбутнього.

Саме цьому було присвячене засідання круглого столу «За сімейні цінності», яке відбулося 4 червня 2019 року у Херсонській обласній універсальній науковій бібліотеці ім. Олеся Гончара. Пошук пріоритетів в житті, де головною рушійною силою є родина, став основною темою дискусії.

У заході взяли участь чисельні представники громадських організацій, релігійних громад та навчальних закладів, які наголошували на пріоритеті сім’ї в житті людини поряд із гедоністичним способом життя, притаманним, нажаль, для більшої частини українського суспільства.

Учасники круглого столу акцентували увагу на чисельних акціях та заходах, які проводяться на Херсонщині задля розвитку родини.

Взяли участь у дискусії також представники Гончарівки. Заступник директора Херсонської обласної універсальної наукової бібліотеки ім. Олеся Гончара Галина Шендерук у своєму вступному слові наголосила на особливому місці бібліотеки в процесі формування сімейних цінностей та гармонійного розвитку сім’ї.

Працівник відділу обслуговування Костянтин Капошилін ознайомив присутніх із роботою бібліотекарів, направленою на розвиток інституту сім’ї, а також закликав учасників круглого столу брати участь в заходах та проектах, організованих книгозбірнею.

За результатами зустрічі учасниками круглого столу було прийняте рішення посилити спільний діалог в напрямку захисту сімейних цінностей.