“Ви – найкращі сини і доньки Херсонщини та всієї держави”, – Оксана Рукавішнікова привітала Національну гвардію України

Україна відзначає 5-у річницю створення Національної гвардії. З цієї нагоди у концертному залі комунального закладу “Палац молоді та студентів” Херсонської обласної ради відбувся урочистий захід.

Національна гвардія була відновлена 13 березня 2014 року відповідно до закону України “Про Національну Гвардію України”. На сьогодні це потужне військове формування з правоохоронними функціями, що входить до системи Міністерства внутрішніх справ України. Нацгвардійці успішно виконують свою роль із захисту правопорядку у різних містах України та є справжнім оплотом держави у зоні проведення військових дій.

Привітати військовослужбовців, які стоять на захисті миру в державі та на Херсонщині завітали керівники Херсонської обласної ради, Херсонської ОДА, Херсонської міської ради та міськвиконкому, Головного управління Національної поліції України в Херсонській області.

У вітальному слові заступник голови Херсонської обласної ради Оксана Рукавішнікова відзначила, що Національна гвардія відіграє важливу роль у становленні нової України: незалежної, суверенної, орієнтованої на європейську інтеграцію.

“Шановні нацгвардійці! Від щирого серця, від усього депутатського корпусу Херсонської обласної ради, від усієї територіальної громади Херсонщини вітаю вас з днем народження Національної гвардії України. Ви – найкращі сини та доньки Херсонщини та всієї держави. Бажаю вам мирного неба над головою, міцного здоров’я, затишку та добробуту в ваших оселях. Нехай у ваших домівках завжди лунає дитячий сміх і ніколи не ллються сльози. Бажаю вам успіхів на службі, сил та наснаги, з легкістю долати труднощі, гідної заробітної платні. А всім нам бажаю віри в найкраще майбутнє Херсонщини і нашої України. Я впевнена, що майбутнє залежить від кожного з нас”, – відзначила заступник голови Херсонської обласної ради.

Крім того Оксана Рукавішнікова оголосила подяки голови обласної ради за сумлінну працю, професіоналізм, відповідальне виконання завдань по захисту державного суверенітету і цілісності України та з нагоди відзначення п’ятої річниці створення Національної гвардії України наступним військовослужбовцям:

Дехтяру Олегу Івановичу – старшому водію відділення спеціальних автомобілів автомобільного взводу роти матеріального- технічного забеспечення військової частини 3056 Південного ОТО Національної гвардії України;

Кузьміну Олексію Андрійовичу – начальнику складу майна квартирно-експлуатаційної служби роти матеріально-технічного забезпечення військової частини 3056 Південного ОТО Національної гвардії України;

Яхній Надії Анатоліївні – начальнику речового складу господарчого взводу роти матеріального-технічного забезпечення військової частини 3056 Південного ОТО Національної гвардії України;

Шалімову Владиславу Івановичу – гранатометнику 1 відділення 2 патрульного взводу 2 патрульної роти військової частини 3056 Південного ОТО Національної гвардії України.