У Таврійському навчально-реабілітаційному центрі видатки на закупівлю продуктів харчування забезпечено на 100%

Управління розвитку об’єктів спільної власності територіальних громад області проаналізувало стан організації харчування в комунальному закладі «Таврійський навчально-реабілітаційний центр» Херсонської обласної ради.

За результатами моніторингу виявлено, що в раціоні дітей з 11 березня по 18 березня 2019 року відсутній сік, проте в меню було введено кисіль фруктовий. При цьому, видатки на закупівлю продуктів харчування забезпечено на 100% від потреби закладу.

Директору закладу вказано на недопущення порушення норм харчування, які визначені Постановою КМУ № 1591 від 22 листопада 2004 року «Про затвердження норм харчування у навчальних та дитячих закладах оздоровлення та відпочинку». Керівник закладу негайно виправила ситуацію і вже 19 березня 2019 року в меню вихованців з’явився сік.

Відзначимо, управління розвитку об’єктів спільної власності територіальних громад області щоденно контролює стан організації харчування в комунальних закладах, що входять до спільної власності Херсонської обласної ради.