У Херсонському вищому училищі фізичної культури створено комісію для проведення перевірки

Херсонська обласна рада спільно з керівництвом Херсонського вищого училища фізичної культури Херсонської обласної ради невідкладно відреагували на оприлюднену інформацію щодо харчування у закладі.

Директор Херсонського вищого училища фізичної культури Валентин Сух прокоментував ситуацію та розповів про вжиті заходи.

“Безумовно, для мене, як керівника, вказана подія є дуже неприємною. Проте, вказана ситуація містить багато нюансів, що змушують спитати себе – чи все так однозначно?! На всі питання ще потрібно знайти відповідь, а поки що – сталося, як сталося”.

На даний момент для встановлення детальних обставин даної події та винних осіб у закладі створено спеціальну комісію для проведення службової перевірки. На час проведення перевірки дієтична сестра відсторонена від виконання своїх обов’язків. Громадськість обов’язково буде проінформована про результати перевірки та вжиті заходи реагування у разі необхідності.

“Звертаю увагу, що Херсонське вище училище фізичної культури Херсонської обласної ради залишається бюджетним закладом, діяльність якого є публічною та відкритою для ознайомлення. Враховуючи вищевикладене, з метою об’єктивного та неупередженого розслідування зазначеного інциденту, запрошую представників громадськості, а також депутатів всіх рівнів для ознайомлення з діяльністю училища. Ми є відкритими у своїй діяльності – завжди прислухаємось до конструктивної критики та готові визнавати свої недоліки з метою подальшого вдосконалення діяльності училища”, – заявив Валентин Сух.

Разом з тим, управління розвитку об’єктів спільної власності територільних громад області виконавчого апарату Херсонської обласної ради посилює контроль за організацією харчування в комунальних закладах. Досвід доводить: немає проблем, які неможливо вирішити.