Кадрові зміни в комунальних закладах Херсонської облради: Владислав Мангер та депутати тримають на контролі питання розвитку гуманітарної сфери

Херсонська обласна рада на сьогоднішньому засіданні сесії прийняла кадрові рішення, що стосуються комунальних закладів.

Так, депутати підтримали продовження контракту з начальником комунального підприємства «Генічеське бюро технічної інвентаризації» Володимиром Толоком строком на 3 роки. Відповідний проект рішення підготувала постійна комісія облради з питань управління об’єктами комунальної власності.

Крім того, депутати проголосували за призначення керівників закладів загальної середньої освіти комунальної власності Херсонської обласної ради. Із Галиною Колько, яка очолить Сиваську спеціальну загальноосвітню школу-інтернат I-II ступенів, буде укладено контракт на 6 років, а з Володимиром Сагайдаком, якого призначено на посаду директора «Гімназії ім. Т.Г. Шевченка» – на 2 роки. Нові керівники стали переможцями конкурсу на заміщення вакантних посад, який відбувся 29 січня під головуванням депутата обласної ради Галини Гондаревої.

Нагадаємо, у кінці минулого року голова Херсонської обласної ради Владислав Мангер ініціював проведення комплексних перевірок у всіх комунальних закладах. За їх результатами було прийняте рішення про проведення конкурсу на заміщення вакантних посад керівників двох закладів гуманітарної сфери – Сиваської спеціальної загальноосвітньої школи-інтернату І-ІІ ступенів та комунального закладу «Гімназія ім.Т.Г.Шевченка». Владислав Мангер зазначав, що обласна рада прагне до того, аби керівниками комунальних закладів, а особливо навчально-виховного спрямування, ставали люди, що повністю віддаються своїй справі та готові працювати на благо громади.