Українські веслувальники розпочали в Херсоні підготовку до спортивного сезону-2019

Із 14 січня по 04 лютого на базі комунального закладу «Херсонська школа вищої спортивної майстерності» Херсонської обласної ради Міністерством молоді та спорту України проводився навчально-тренувальний збір національної збірної команди України з веслування академічного.

До складу учасників збору було залучено 9 провідних академістів Херсонської ШВСМ, серед них 5 спортсменів – майстер спорту України міжнародного класу Станіслав Ковальов, майстри спорту України Владислав Богоявленський, Дмитро Гула, Сергій Сохацький та Олексій Селіванов включені Мінмолодьспортом на 2019 рік до складу кандидатів для участі в Іграх ХХХІІ Олімпіади 2020 року у м.Токіо (Японія).

Загалом до вказаного списку кандидатів входить 13 спортсменів Херсонської області.

Старшим тренером навчально-тренувального збору був призначений тренер Херсонської ШВСМ, заслужений тренер України Бакарасєв Олександр Михайлович.

Сьогодні в Херсонській ШВСМ, якій Кабінетом Міністрів України надано статус бази олімпійської підготовки, створено дійсно комфортні умови для зимової підготовки веслувальників.

Це стало можливим завдяки ремонтним роботам, проведеним на базі впродовж останніх років, зокрема у спортивних залах, готельному корпусі, придбанню сучасних спортивних човнів та спеціалізованих тренажерів. Тільки у 2017 та 2018 роках з обласного бюджету на удосконалення матеріально-технічного оснащення закладу спрямовано понад 5,7 млн. грн.

На цей рік програмою розвитку фізичної культури і спорту в Херсонській області на 2019-2023 роки передбачено реконструкцію тенісного корту ШВСМ під комплексний легкоатлетичний майданчик. Роботи заплановано провести за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку та співфінансування з обласного бюджету на загальну суму 8,5 млн. грн.

Це є ще одним свідченням посиленої уваги з боку голови обласної ради Владислава Мангера та всього депутатського корпусу до сфери фізкультури і спорту, зокрема до питання поліпшення матеріально-технічної бази спортивних закладів.

Усі проведені та заплановані роботи з модернізації ШВСМ забезпечать належний рівень тренувального процесу як херсонських спортсменів, так і національних збірних команд України.

Сьогодні на оновленій базі ШВСМ продовжується напружена підготовка до першого у цьому році всеукраїнського старту – Регати пам’яті першого президента Федерації академічного веслування України Кохненка В.Г., яка щорічно у квітні відкриває спортивний сезон і проводяться традиційно в Херсонській області з 1981 року.