Бібліотека імені Дніпрової Чайки зустрічала гостей

В час зимових канікул працівники Херсонської обласної бібліотеки для дітей ім. Дніпрової Чайки організували для своїх юних читачів – гостей з Олешківського району – два цікавих заходи.

Святковою мозаїкою пригод працівники читальної зали зустріли учнів Раденської ЗОШ. У грі діти дізнавалися, як святкують Новий рік в різних країнах світу та які незвичайні імена носить Дід Мороз. Із задоволенням школярі відгадували новорічні загадки та намагалися згадати святкові хіти різних часів. Неабиякі лінгвістичні здібності продемонстрували хлопці та дівчата, складаючи якомога більше слів з двох новорічних – «серпантин» та «сніговик». На завершення заходу діти по стоп-кадру упізнали улюблені мультфільми.

А для учнів 1-4 класів бібліотекарі влаштували справжню інтелектуально-розважальну дуель, під час якої хлопці та дівчата з’ясовували, хто з них найспритніший та найерудованіший. Гра вийшла надзвичайно напруженою та веселою. Протягом усього заходу учасники виконували найрізноманітніші завдання, демонстрували свої знання та вміння. З різницею в один бал перемогу здобули хлопці, проте обидві команди показали чудовий рівень обізнаності.

Хто отримає першість наступного разу – таємниця. Та не таємниця те, що час, проведений з друзями у бібліотеці – це завжди весело та цікаво!