Школі «ХАБАД» – 25!

Виховне об’єднання «Дошкільний заклад – спеціалізована школа І-ІІІ ступенів «ХАБАД» з поглибленим вивченням івриту та англійської мови» відсвяткувала своє 25-річчя. Від імені голови Херсонської обласної ради Владислава Мангера та депутатського корпусу облради VII скликання господарів та гостей свята вітав депутат ХОР, голова постійної депутатської комісії з питань бюджету та фінансів Павло Філіпчук.

– Нарешті ми поступово повертаємося до цінностей і традицій, які всім нам необхідні. Майже родинний зв’язок між вчителями та учнями школи «ХАБАД», який спостерігається навіть тут, у рамках святкування, – приклад для кожного учбового закладу не лише Херсонщини, а й усієї держави. Адже дітей треба виховувати не повчаннями, а власним прикладом. І педагогічний склад школи «ХАБАД» – найяскравіший взірець. Спостерігати за вашим розвитком та поважним ставленням до кожного учня – надприємно. Від імені всіх депутатів обласної ради вам вітання із 25-річчям, а найкращим вчителям – відзнаки, – привітав присутніх Павел Филипчук та оголосив розпорядження Херсонської обласної ради.

За сумлінну працю, професіоналізм, особливі досягнення на освітянській ниві та з нагоди відзначення 25-річчя від дня заснування Недержавного навчально-виховного об’єднання «Дошкільний заклад – спеціалізована школа І-ІІІ ступенів «ХАБАД» з поглибленим вивченням івриту та англійської мови» Почесною грамотою обласної ради були нагороджені:

Луків Алла Миколаївна – заступник директора з навчально-виховної роботи;

Вольф Хая Нісонівна – учитель історії і традицій єврейського народу.

Головний рабин Херсона та Херсонської області Йосеф-Іцхок Вольф, звернувшись до присутніх, підкреслив:
– Колись було так, що ми говорили з повагою, мовляв, мої пращури – євреї. У в ті часи була лише історія, проте не було теперішнього. Наразі ми відроджуємо свої традиції і даємо змогу батькам пишатися вже і своїми дітьми – їхньою вихованістю, обізнаністю, відчуттям родинності. 25 – це не є результат, це лише початок. Ще багато попереду, нам є над чим працювати.

Недержавне навчально-виховне об’єднання “Дошкільний заклад – спеціалізована школа І-ІІІ ступеня «Хабад» з поглибленим вивченням англійської мови та івриту” було засновано в 1993 році з метою поширення єврейської культури, традицій, мови на просторах України. Організував процес створення школи та очолював її протягом 17 років (1993-2010 рр) Заслужений працівник освіти України, вчитель вищої категорії Бронштейн Віталій Авраамович та допомагав йому равін Херсона та Херсонської області, голова Херсонської організації сприяння єврейської освіти Йосип Іцхак Вольф. Сьогодні школу очолює вчитель вищої категорії Ігор Левін.