На площі Свободи вшанували пам’ять загиблих жителів Херсонщини – воїнів АТО

Сьогодні на площі Свободи відбувся мітинг-реквієм «І плаче дзвонів стоголоса мідь», присвячений вшануванню пам’яті всіх загиблих жителів Херсонщини – воїнів АТО.

Символічно, що захід пройшов в день відзначення Державного прапора та в переддень Дня незалежності – двох найголовніших державних свят України. Обидва з яких виборювалися протягом декількох століть, обидва омиті кров’ю наших захисників.

Боротьба продовжується і сьогодні. Щодня на східній частині України від рук агресора гинуть наші військовослужбовці, які пильнують український кордон та відстоюють територію України, права її кожного громадянина на свободу та вільне життя.

За чотири роки окупації серед загиблих сотні патріотів. Активну участь брали і жителі Херсонщини – Руслан Сторчеус, Роман Набєгов, Сергій Стадник, Андрій Купріянов… Кількість загиблих херсонців досягла 117. Сьогодні згадали кожного! Після військовослужбовці здійснили трикратний вистріл у небо, віддавши таким чином шану усім загиблим воїнами АТО.

Вони – наші герої, наші захисники, наші ангели. Без них ми не були б вільними та незалежними, не мали б мирного неба та спокійних буднів. Тому пам’ять про них назавжди залишиться у наших серцях, як і їхні портрети, розміщенні на оновленому меморіалі в центрі міста.

Під час молебню за загиблими героями за упокій їх душ молилися родичі, друзі, побратими, керівництво області та міста.

Вічна пам’ять і шана Героям Херсонщини, загиблим на Сході України за незалежність нашої держави!