ХІХ сесія: депутати внесли зміни до ряду обласних програм

Сьогодні, 26 липня, проходить ХІХ сесія Херсонської обласної ради.

Наразі депутати підтримали ряд питань, зокрема внесли зміни до обласних програм. Перш за все, збільшили видатки на першочергові природоохоронні заходи у сумі понад 300 тис грн. Ці кошти будуть спрямовані на завершення будівництва каналізаційної насосної станції по вул. Паровозній, 36 у м.Херсоні у 2018 році.

Також збільшено фінансовий ресурс для забезпечення матеріального резерву пально-мастильних матеріалів для попередження чи ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій в області у рамках відповідної програми.

Внесено певні доповнення і до обласної цільової програми медичної реабілітації та соціальної реадаптації учасників антитерористичної операції на період до 2020 року. Вказаними змінами передбачено виїзд психологів до районів Херсонщини для негайної допомоги особам даної категорії, а також членам сімей загиблих у зоні АТО. Тобто психологічна допомога віднині поширюється і на рідних та близьких учасників АТО.

Також депутати підтримали реалізацію нової програми розвитку молодіжного житлового кредитування в Херсонській області на 2019-2022 роки.