В Херсонській обласній раді говорили про проблемні питання будівництва мостопереходу

Під головуванням заступника голови облради Віталія Булюка відбулось чергове засідання робочої групи з питань будівництва шляхопроводу по проспекту Адмірала Сенявіна – вул. Залаегерсег у м.Херсоні.

Нагадаємо, до складу робочої групи входять не лише депутати обласної ради, але і депутати міської ради з метою здійснення спільного контролю за використанням бюджетних коштів та будівельно-монтажних робіт на будівництві вищезазначеного шляхопроводу.

Головне питання дня – чому будівництво шляхопроводу не відповідає затвердженому графіку і з кожним днем відставання від плану стає все більшим і більшим?

За словами в.о. обов’язки директора Департаменту будівництва та розвитку інфраструктури облдержадміністрації Олександра Руснака, у ході робіт виникли труднощі, пов’язані з будівництвом через залізничну дорогу. Тому всі роботи проходили у нічний час, коли значно зменшувався рух потягів.

«Комісія створена як для контролю, так і для допомоги. Всі з самого початку знали про те, де і як пролягатиме мостоперехід. Чому питання із Одеською залізницею не було вирішено до початку робіт? Чому про це замовчувалось? Ми, як представники влади, могли вирішити це питання значно швидше, а не переписуватися офіційними зверненнями по декілька місяців», – наголосив Віталій Булюк.

На сьогодні пробурено 30 сваїв – по 15 на кожній стороні. Але, аби відповідати поставленим строкам, необхідно значно активізувати роботу. У зв’язку з цим, члени робочої групи прийняли рішення особисто відвідати об’єкт та зустрітися із підрядчиком, щоб знайти спільний вихід із цієї ситуації. Виїзд запланований на завтра, 25 липня, на 15:00.

Також депутати чекають від Департаменту будівництва та розвитку інфраструктури облдержадміністрації звіт щодо використаних коштів, виділених із обласного та міського бюджетів, для проведення відповідного аналізу у розрізі з проведеними роботами.