Обласна рада опрацювала найпроблемніші питання гуманітарної і соціальної сфери

У Херсонській обласній раді відбулось засідання постійної комісії з питань міжнаціональних відносин, культури, науки, освіти, молодіжної політики, фізичної культури та спорту, курортно-туристичної діяльності.

На порядку денному 48 питань гуманітарної і соціальної сфери. Усі розглянуті в повній мірі, проте не всі отримали необхідну підтримку для проходження на чергову сесію.

Так, на доопрацювання відправлено питання стосовно сприяння участі команди «Арсенал» у чемпіонаті України по пляжному гандболу, а також проект змін до програми розвитку архівної справи в області на 2017-2021 роки. Разом з цим, члени комісії не затвердили звіти по двом програмам, що виконувалися у 2017 році, – по обласній цільовій програмі сприяння розвитку громадського суспільства та по програмі розвитку культури і духовності в Херсонській області.

У той же час, депутати підтримали звіти щодо виконання у 2017 році програми розвитку архівної справи в області, програми розвитку інформаційного простору Херсонської області та обласної програми оздоровлення та відпочинку дітей влітку.

Ознайомившись із висновками тимчасової робочої групи з проведення аналізу діяльності ДЮСШ фізкультурно-спортивних товариств, що фінансуються з обласного бюджету, члени комісії підтримали рекомендацію тимчасової робочої групи стосовно створення комунального закладу «Обласна комплексна дитячо-юнацька спортивна школа» Херсонської обласної ради, яка об’єднає роботу двох ДЮСШ – «Спартак» і «Динамо» – та вирішить питання фінансування, забезпечить прозорість витрачених коштів, сприятиме оновленню тренувального інвентарю та покращенню матеріально-технічної бази. Таке ж рішення прозвучало і по СДЮСШ олімпійського резерву з вільної боротьби «Колос».

Більш того, одноголосно було підтримано резолюцію засідання «за круглим столом» з питань забезпечення розвитку фізичної культури і спорту у м. Херсоні та Херсонській області, що відбулось 13 лютого. Підтримано виплати обласної стипендії для спортсменів з інвалідністю – учасників ХХІІІ Дефлімпійських ігор, які проходили в турецькому місті Самсун з 18 по 30 липня 2017 року.

Погодилися депутати і з необхідністю надання додаткового бюджетного місця дитині учасника АТО в Херсонському базовому медичному коледжі Херсонської обласної ради. Але відправили на доопрацювання проект перспективного плану створення закладу нового типу на базі Херсонської ЗОШ-інтернат І-ІІІ ступенів ім. Т.Г.Шевченка